MUZYCZNA NOC NADODRZA W KRZYWYM KOMINIE

19.09.2020, 10:00-17:00

Ach muzyka…to magia większa od wszystkiego… . Po raz kolejny zapraszamy do wspólnej podróży, w głąb muzycznego świata. Krzywy Komin wypełnią gorące brzmienia muzyki latino.  Połączenie zabawy, muzyki i edukacji zagwarantują warsztaty organizowane podczas Muzycznej Nocy Nadodrza. Zapowiada się weekend pełen wrażeń!

Przygodę w otoczeniu karaibskich dźwięków rozpoczniemy w samo południe. Miłośników dynamicznych tańców zapraszamy na bezpłatne zajęcia Salsa Cuban Fit.  To doskonała forma aktywnego relaksu. Połączenie fitnessu wraz z gorącymi kubańskimi rytmami to sposób na świetną zabawę i moc energii na cały dzień.

Na muzyczny dzień zapraszamy również dzieci. Podczas warsztatów Samograjki z recyklingu będziemy poszukiwać dźwięków na własnoręcznie skonstruowanych instrumentach. Damy upust wyobraźni zamieniając najprostsze przedmioty w kije deszczowe, kastaniety, grzechotki i bębenki. Na zakończenie wspólnie zagramy koncert melodii improwizowanych. Gwarantowana spora dawka radości i zabawy!

Dla naszych milusińskich, którzy wyrażają siebie poprzez muzykę przygotowaliśmy ofertę specjalną Ahoj, muzyko!. Podczas warsztatów zapoznamy najmłodszych uczestników z różnymi gatunkami muzycznymi, poznamy podstawowe pojęcia dotyczące muzyki, a także stworzymy własną kompozycję wygrywając ja na instrumentach perkusyjnych. Nieodłącznym elementem zajęć będzie zabawa poprzez ruch.

Dla osób, które odczują niedosyt mamy coś specjalnego. O godzinie 13:30 spotykamy się na sali, by wspólnie zatańczyć w rytm zmysłowej Bachaty, która uwolni w Was duszę prawdziwego romantyka.

Tego dnia czekają na Was również różnorodne warsztaty ze stałej oferty CRZ: zajęcia artystyczne, meblarskie i komputerowe.   To świetna okazja, by poznać sztukę kaligrafii, odnowić swój ulubiony mebel czy opanować  podstawowe funkcje programu Excel.

Dołacz do nas!

Program:

10:00-17:00 - Tapicer w akcji >>>> PRZEJDŹ DO ZAPISÓW
11:00-14:00 - Kaligrafia-warsztaty pięknego pisania. Pismo Copperplate >>>> PRZEJDŹ DO ZAPISÓW
12:00-16:00 - Szkolenie MS.Excel dla początkujących >>>> PRZEJDŹ DO ZAPISÓW
12:00-13:00 - Salsa Cubana Fit>>>> PRZEJDŹ DO ZAPISÓW - zajęcia bezpłatne
12:00-13:30 - Samograjki z recyklingu >>>> PRZEJDŹ DO ZAPISÓW - zajęcia bezpłatne
13:00-14:00 - Ahoj, muzyko! >>>> PRZEJDŹ DO ZAPISÓW - zajęcia bezpłatne
13:30-14:30 - Bachata Solo >>>> PRZEJDŹ DO ZAPISÓW - zajęcia bezpłatne

 

 

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów