Muzyczne Przebudzenie

21.09.2019, 15:00-17:00

Podczas tegorocznej Muzycznej Nocy Nadodrza wsłuchamy się w swoje wnętrza, uwolnimy etniczne brzmienia, zanurzymy się w muzycznej impowizacji i rodzinnie odkryjemy potencjał dawnych instrumentów! A to wszystko podczas wyjątkowych warsztatów z Pulsem Rytmu – zapraszamy na „Muzyczne Przebudzenie”!

„Muzyczne Przebudzenie” to bezpłatne warsztaty etniczne, podczas których melodie płyną prosto z serca! Puls Rytmu zabierze nas w muzyczną podróż w głąb siebie. Wykorzystując muzykę tradycyjną i etniczne brzmienia, damy się ponieść twórczej improwizacji. Będziemy tworzyć za pomocą dawnych istrumentów oraz mocy własnego głosu i wyobraźni.

Na warsztaty „Muzyczne Przebudzenie”zapraszamy serdecznie dzieci  pod opieką dorosłych. Rodzinnie odkryjemy na nowo dawne brzemienia tradycyjnych insturmentów, łącząc zabawę z edukacją. Koniecznie zarezerwujcie czas już dziś, zabierzcie dzieci, przyjaciół, znajomych i bawcie się razem z nami w etnicznym rytmie! Będzie rodzinnie, radośnie i dźwięcznie!

Zapraszamy zarówno osoby grające na istrumentach lub kochające śpiew, jak i te, które wątpią w swoją muzykalność – przy pomocy własnego głosu i prostych instrumentów KAŻDY może tworzyć muzykę! Wystarczy odrobina odwagi!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

 Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Sprawdź cały program Muzycznej Nocy Nadodrza w CRZ Krzywy Komin —–  kliknij TUTAJ!

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE