NARYSUJMY COŚ ŁADNEGO, MOŻE KOMIKS? WARSZTATY DLA DZIECI ONLINE

23.01.2021, 12:00-13:00

Cześć dzieciaki!
Zapraszam na kurs rysowania komiksów:)
Nauczymy się jak przy pomocy kilku, kilkunastu obrazków można
opowiedzieć niesamowite historie. Teraz wszyscy lubią obrazki, komiksy…tak można pokazać wszystko.
Nasze opowieści mogą być zrozumiałe przez wszystkich nawet tych, co nie znają języka polskiego. Wyobraźcie sobie, że wasz komiks czyta kolega koleżanka z Japonii lub Hiszpanii. Spróbujcie sobie wyobrazić, że waszymi obrazkami w komiksach możecie komunikować się z każdym.
To będzie bardzo fajna zabawa:)

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Zajęcia odbędą  się w formule on-line na platformie ZOOM.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami w wyznaczonym terminie  i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Program realizowany jest w ramach projektu „Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin 

Prowadzący: Tomasz Jakub Sysło

evengelist, social media strategist, artist, influencer, foodie, … #thinkdada #tfurca PODCAST: https://www.spreaker.com/show/thinkdada-mysli-sztuka-spokoj VLOG https://www.youtube.com/user/tfurca follow me: https://www.linkedin.com/in/syslo/ https://www.facebook.com/syslo https://twitter.com/tfurca https://www.instagram.com/tfurca/ ......................................................................................................................................................... Artysta plastyk, grafik, malarz, absolwent Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, influencer, społecznik, specjalista mediów społecznościowych. Społecznie wrażliwy z wyjątkowym zmysłem obserwatora. Kreator dobrej energii, siłacz w walce o słabszych, swoimi artystycznymi wcieleniami zaznaczył się na mapie Wrocławia niczym bohater komiksowy walczący o innych poprzez walkę o siebie.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE