DZIKA KOSMETYKA

08.03.2020, 15:00-17:00

W Dniu Kobiet będziemy czarować z natury? Zapraszamy na cudownie odprężające warsztaty, podczas których samodzielnie przygotujesz  w 100% naturalne, roślinne kosmetyki. Zanurzysz się w świat zmysłowych olejków eterycznych, suszonych ziół i kwiatów, a także zyskasz podstawową wiedzę na temat właściwości odżywczych poszczególnych składników aromatycznych kompozycji.

Na warsztatach każdy wykona: łagodny krem kwiatowy, dwie leśne saszetki do kąpieli i cukrowy peeling do ust.

Lekki krem   – na warsztatach poznacie zasady tworzenia kremów na bazie świeżych naparów kwiatowych. Będziemy łączyć oleje i masełka oraz wzbogacać ich skład olejkami eterycznymi i ekstraktami z roślin.

Leśne saszetki do kąpieli – nic tak nie poprawia nastroju jak relaksująca, aromatyczna kąpiel. Ziołowe mieszanki ukoją twoje zmysły, wygładzą i oczyszczą delikatną skórę.

Słodki peeling do ust - słodki scrub wzbogacony suszonymi owocami i bogatymi olejami wygładzi usta, dostarczy niezbędnych substancji odżywczych i regeneracyjnych. Pachnie i smakuje obłędnie!

Z okazji Dnia Kobiet - GLICERYNOWE MYDEŁKO w prezencie!

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

99 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE