NATURALNE SPA - ZRÓB SOBIE KOSMETYKI

09.03.2018, 18:00-20:30

Dzień Kobiet z Naturalnym SPA w Krzywym Kominie:

Ekologiczne mydła roślinne, naturalne peelingi do ciała, musujące kule do kąpieli

Mydła roślinne glicerynowe –  w trakcie warsztatów powstaną ekologiczne, roślinne mydełka glicerynowe z dodatkiem aromatycznych olejków, ziół, suszonych kwiatów.

Działanie certyfikowanej gliceryny ma drogocenny wpływ na skórę: zmiękcza i nawilża , nie pozostawia osadu i uczucia ściągnięcia ,poprawia kondycję skóry, łagodzi podrażnienia, myje w delikatny sposób tworząc pianę, nie posiada szkodliwych składników chemicznych, piękny zapach samodzielnie skomponowany korzystnie wpływa na cały organizm.

Każdy uczestnik zabiera ze sobą 2 duże mydła lub 6 małych.

Naturalne peelingi do ciała – naturalny, ekologiczny peeling do ciała dostosowany do specyficznych potrzeb każdego uczestnika ? Nic prostszego! Podczas zajęć uczestnicy zostaną zapoznani z  prostymi i szybkimi sposobami na naturalne, aromatyczne peelingi do ciała. Na uczestników czeka również część praktyczna w której każdy będzie mógł własnoręcznie wykonać wybrany przez siebie peeling, zapakować w pudełko by cieszyć się nim podczas prysznica czy kąpieli.

Każdy uczestnik zabiera ze sobą jeden własnoręcznie wykonany peeling.

Musujące kule do kąpieli - Kąpiel to taka magiczna chwila błogostanu na zakończenie dnia. Cisza, ciepła woda w wannie ,świeczki dla dodania nastroju i totalny relaks… Do dopełnienia kąpielowego szczęścia brakuje tylko musujących kul do kąpieli pachnących zmysłowymi aromatami, działających jak balsam na naszą skórę. Podczas spotkania każdy uczestnik będzie mógł własnoręcznie wykonać takie właśnie kule pod czujnym okiem prowadzącej, która wskaże jak najlepiej wykorzystać dobro płynące z natury podczas kąpieli.

Każdy uczestnik zabiera se sobą własnoręcznie wykonane kule - 2 duże lub 5 małych

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE