Negocjacje - siła argumentu czy umiejętna manipulacja ?

29.11.2017, 17:00-21:00

Każdego dnia wpływasz na decyzje innych ludzi. Od relacji z nimi jak również jakości decyzji zależy Twoja przyszłość, stan posiadania i samopoczucie. Negocjacje towarzyszą Ci każdego dnia. Każdego dnia w sposób mniej lub bardziej świadomy prowadzisz tę grę. Warsztaty z negocjacji wyposażą Cię w narzędzia, których będziesz używać do końca życia. Pomyśl o wizji swojej kariery i przygotuj się na zmiany.

  • Naucz się efektywnie przygotowywać i planować negocjacje,
  • Dowiedz się jakie cechy posiada skuteczny negocjator,
  • Poznaj swój naturalny styl negocjowania,
  • Uświadom sobie swoje predyspozycje, mocne strony i zakresy niezbędne do poprawy, aby nieustannie podnosić efektywność prowadzonych negocjacji,
  • Udoskonal swoje zdolności perswazyjne,
  • Poznaj niestandardowe techniki z zakresu analizy stylów myślenia sprzyjających budowaniu trwałych relacji,
  • Podnieś swoje umiejętności w zakresie efektywnej komunikacji interpersonalnej, opartej na wzajemnym szacunku, przy budowaniu dobrych, trwałych relacji z klientem.
Nieważne czy kupujesz, sprzedajesz, zarządzasz relacjami z klientem, czy po prostu chcesz efektywniej pracować z klientami i kolegami z pracy to szkolenie z negocjacji jest dla Ciebie. Masz wybór: możesz poznać elementy procesu komunikacji, bariery w komunikacji i możliwości przeciwdziałania im lub nadal zmagać się z „komunikacyjnym smokiem”, emocjami, brakiem zrozumienia. Twój sukces na rynku pracy leży w Twoich rękach. Zapraszamy!  

Prowadzący: Dorota Dmowska

Ekspert kariery, coach ICF, HR Bussines Partner. Od ponad 10 lat prowadzi firmę doradczo-konsultingową. Specjalizuje się w rozwoju potencjału zawodowego a w szczególności doskonaleniem kompetencji menadżerskich i efektywnością osobistą. Autorka zintegrowanego modelu edukacyjnego opartego na kompetencjach. Współzałożycielka marki Alekariera. Obecnie, koncentruje się na rozwijaniu autorskiego modelu edukacyjnego dla menadżerów, opartego na kluczowych kompetencjach zarządczych.

Cena:

30 zł

Ilość miejsc:

50

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE