Negocjacje - siła argumentów czy umiejętna manipulacja?

26.11.2016, 10:00-15:00

Zapraszamy do Pracowni Młodego Przedsiębiorcy!

Sukces w negocjacjach oznacza nie tylko to, że uda nam się coś kupić bądź sprzedać po najlepszej cenie, uzyskamy najwięcej możliwych korzyści czy pozbędziemy się uciążliwego kłopotu. Równie ważne jest to, aby druga strona miała poczucie, że ustalenia są akceptowalne także dla niej, i że nie ma powodu do powrotu do negocjacji. W przypadku negocjacji ze strategicznymi partnerami, w rodzinie, między sąsiadami i wszędzie tam, gdzie relacje negocjujących nie kończą się wraz z negocjacjami jest to szczególnie ważne. Aby zwiększyć szansę na takie właśnie, dobre zamknięcie negocjacji, potrzebne jest dobre do nich przygotowanie. A nie da się go przeprowadzić bez wiedzy na temat podstaw procesu negocjacji.

Czego nauczę się na szkoleniu?

W czasie szkolenia z negocjacji, po krótkim teoretycznym wprowadzeniu, uczestnicy otrzymają zadanie negocjacyjne - przedstawione zostaną w nim hipotetyczne scenariusze sytuacji spornych, w których konieczne jest podjęcie negocjacji. Bazując na tych scenariuszach uczestnicy spotkania będą mieli za zadanie przygotować się do negocjacji według wytycznych przedstawionych w części teoretycznej, a następnie przeprowadzą negocjacje w parach. Na koniec otrzymają oni informację zwrotną dotyczącą przygotowania do negocjacji oraz samego ich przeprowadzenia.


Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Prowadzący: Piotr Szajowski

Z wykształcenia matematyk specjalizujący się w teorii gier. Jest pomysłodawcą i jednym z założycieli Fundacji Garaż. Piotr ukończył także studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego, ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zna dobrze m.in. branżę finansową, motoryzacyjną oraz IT. Obecnie pracuje jako menedżer projektów. Jest także Prezesem Fundacji Garaż.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE