Negocjacje – siła argumentu czy umiejętna manipulacja ?

05.09.2019, 17:00-20:00

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, dzięki któremu poznasz tajniki negocjacji! 

Na warsztatach dowiesz się, jak powinien przebiegać proces negocjowania. Poznasz zasady i użyteczne techniki dochodzenia do porozumienia i radzenia w przypadku konfliktu interesów. Opanujesz różnorodne sposoby szukania rozwiązań, wyrażania własnych potrzeb i oczekiwań oraz reagowania na problemy podczas negocjacji.

Szkolenie kierujemy szczególnie do osób:

  • prowadzących własną działalność
  • pragnących rozwijać swoje kompetecje zawodowe
  • chcących doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne w każdej dziedzinie życia
  • odczuwających trudności w sytuacji wymagających wynegocjowania swojej pozycji

Ujarzmij komunikacyjnego smoka w rozmowach z przyszłym pracodawcą, klientem czy szefem! Świadome i skuteczne negocjowanie to umiejętność, która zaowocuje nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym. Naucz się stosować techniki negocjacji w codziennych sytuacjach i komunikacyjnych wyzwaniach!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Helena Borys

Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego. Ukończyła m.in. 1,5 roczną Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator oraz wiele innych kursów i szkoleń, w tym 4 miesięczny kurs „NVC w relacjach zawodowych”. Posiada 11 letnie doświadczenie w pracy z projektami i zarządzaniem zespołem. Tajniki coachingu poznawała podczas kursów i szkoleń u Macieja Bennewicza w Instytucie Kognitywistyki. Również u niego poddaje się regularnym superwizjom, aby dbać o jakość świadczonych usług i ciągle się rozwijać. Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Pomaga odkrywać to, co jest naprawdę ważne i budować własną indywidualną definicję sukcesu i szczęścia. Jest najlepszym dowodem na to, że coaching działa. Po 11 latach pracy w korporacji postawiła na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji. Uważa, że jedną z podstawowych i najważniejszych kompetencji jest komunikacja. Relacja z innym człowiekiem zawsze zaczyna się od nas i od tego, jak się porozumiewamy.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

50

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE