Negocjacje – siła argumentu czy umiejętna manipulacja ?

05.09.2019, 15:00-20:00

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie, dzięki któremu poznasz tajniki negocjacji! 

Na warsztatach dowiesz się, jak powinien przebiegać proces negocjowania. Poznasz zasady i użyteczne techniki dochodzenia do porozumienia i radzenia w przypadku konfliktu interesów. Opanujesz różnorodne sposoby szukania rozwiązań, wyrażania własnych potrzeb i oczekiwań oraz reagowania na problemy podczas negocjacji.

Szkolenie kierujemy szczególnie do osób:

  • prowadzących własną działalność
  • pragnących rozwijać swoje kompetecje zawodowe
  • chcących doskonalić swoje umiejętności komunikacyjne w każdej dziedzinie życia
  • odczuwających trudności w sytuacji wymagających wynegocjowania swojej pozycji

Ujarzmij komunikacyjnego smoka w rozmowach z przyszłym pracodawcą, klientem czy szefem! Świadome i skuteczne negocjowanie to umiejętność, która zaowocuje nie tylko w życiu zawodowym, ale i osobistym. Naucz się stosować techniki negocjacji w codziennych sytuacjach i komunikacyjnych wyzwaniach!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Helena Borys

Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego. Ukończyła m.in. 1,5 roczną Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator oraz wiele innych kursów i szkoleń, w tym 4 miesięczny kurs „NVC w relacjach zawodowych”. Posiada 11 letnie doświadczenie w pracy z projektami i zarządzaniem zespołem. Tajniki coachingu poznawała podczas kursów i szkoleń u Macieja Bennewicza w Instytucie Kognitywistyki. Również u niego poddaje się regularnym superwizjom, aby dbać o jakość świadczonych usług i ciągle się rozwijać. Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Pomaga odkrywać to, co jest naprawdę ważne i budować własną indywidualną definicję sukcesu i szczęścia. Jest najlepszym dowodem na to, że coaching działa. Po 11 latach pracy w korporacji postawiła na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji. Uważa, że jedną z podstawowych i najważniejszych kompetencji jest komunikacja. Relacja z innym człowiekiem zawsze zaczyna się od nas i od tego, jak się porozumiewamy.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE