Negocjacje w pigułce - warsztaty Fundacji Garaż

17.06.2017, 10:00-16:00

Dlaczego warto wziąć udział w warsztatach? Każdy z nas bez wątpienia wielokrotnie spotkał się z koniecznością negocjowania. Ileż to razy musimy rozmawiać o sprzecznych interesach z osobami, z którymi łączy nas wiele, i z którymi chcemy lub musimy mieć dobre lub przynajmniej poprawne relacje? Czy będzie to sprzedawca w sklepie, gdzie robimy codzienne zakupy, szef, z którym rozmawiamy o podwyżce, czy sąsiedzi, z którymi dzielimy to samo podwórko. Z każdą z takich osób musimy umieć rozmawiać tak, aby z jednej strony dbać o dobre rozwiązanie, a z drugiej zachować dobre relacje na przyszłość. Innymi słowy - dobrze negocjować. Dla kogo jest to szkolenie? Istnieje przekonanie, że negocjacje przydają się przede wszystkim biznesmenom, a w szczególności tym, którzy w swojej działalności zajmują się przede wszystkim sprzedażą lub zakupami. Nie jest to prawda. Oczywiście kupcy i sprzedawcy muszą umieć negocjować i robią to na co dzień, ale nie mniej ważne są negocjacje w innych dziedzinach życia.  Dlatego, jeśli spotkaliście się z koniecznością pogodzenia sprzecznych interesów - swoich i innych osób (i odczuwaliście w takich chwilach potrzebę polepszania swoich kompetencji) - to szkolenie może być właśnie dla Was. Co konkretnie będzie się działo w trakcie szkolenia? Na warsztatach “Negocjacje w pigułce” poznacie podstawy teoretyczne przygotowania i prowadzenia negocjacji, a także będziecie mieć okazję przećwiczyć negocjacje w różnych (hipotetycznych) sytuacjach. Plan szkolenia zakłada, że wykład na temat teorii stanowić będzie około ¼ zawartości szkolenia, zaś ¾ to praktyczne ćwiczenia w zaaranżowanych przez trenera sytuacjach, w których uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności i doskonalić je.


O Fundacji Garaż Fundacja Garaż to energiczny zespół z pasją. Głównym elementem jej misji jest mądre tworzenie, a działania koncentrują się na rozwijaniu umiejętności przydatnych w biznesie. Fundacja m.in. wspiera osoby z doświadczeniem zawodowym, które pragną zamienić etat na własną firmę (lub które nad tym się zastanawiają) oraz pomaga osobom, które nie mają takiego doświadczenia, a które chciałyby się rozwinąć, aby ich kariera nabrała rozpędu. Założyciele Fundacji Garaż mówią “chcemy zostawić po sobie trwały, istotny ślad”, a ich pragnieniem jest, aby w realiach Polski drugiej dekady XXI w. po prostu udawało się przeanalizowanie, rozpoczęcie, a następnie prowadzenie dochodowego biznesu. Dochód ze szkolenia przeznaczony zostanie na projekty, które pozwolą realizować misję Fundacji. Manifest Fundacji: http://fundacjagaraz.pl/nasz-manifest/

Program warsztatów

10:00 - 11:30 - wprowadzenie teoretyczne - przygotowanie i prowadzenie negocjacji

11:30 - 11:40 - przerwa

11:40 - 12:40 - ćwiczenie praktyczne - blok 1

12:40 - 13:00 - przerwa

13:00 - 14:00 - ćwiczenie praktyczne - blok 2

14:00 - 14:10 - przerwa

14:10 - 15:10 - ćwiczenie praktyczne - blok 3

15:10 - 15:20 - przerwa

15:20 - 16:00 - podsumowanie dobrych praktyk negocjacyjnych

W przerwie zapraszamy na kawę i herbatę.

Prowadzący: Piotr Szajowski

Z wykształcenia matematyk specjalizujący się w teorii gier. Jest pomysłodawcą i jednym z założycieli Fundacji Garaż. Piotr ukończył także studia MBA w Akademii Leona Koźmińskiego, ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zna dobrze m.in. branżę finansową, motoryzacyjną oraz IT. Obecnie pracuje jako menedżer projektów. Jest także Prezesem Fundacji Garaż.

Cena:

197 zł

Ilość miejsc:

16

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE