Nie daj się stresowi!

15.11.2015, 16:00 – 18:00

Zrywasz się z łóżka, wraz z szybkim spojrzeniem na zegarek uświadamiasz sobie, że już jesteś spóźniony. Biegiem do łazienki, szybki prysznic, ubierasz się w pośpiechu. Dwa łyki kawy w biegu, bo nawet o szybkim śniadaniu nie ma co mówić. W korku patrzysz na zegarek. W pracy tłok, zamęt, wszystko szybko, wszystko na wczoraj. Czujesz, jak szum i huk w twojej głowie zaczyna narastać. Wracasz do domu, zjadasz kolacje, siadasz w fotelu i… dalej czujesz jak huk w głowie nie mija. Twój poziom stresu osiągnął maksimum na skali. Nawet ulubione ciastko i serial nie pomagają.

A gdyby tak spróbować czegoś zupełnie innego? Przyjdź na warsztat na którym dowiesz się czym jest stres i jak sobie z nim radzić. Po teorii nadejdzie czas na praktykę. Razem wykonamy i nauczymy się dwóch skutecznych technik relaksacyjnych oraz w pozytywny sposób rozładujemy stres! Jak? Przyjdź, dowiesz się i na pewno nie pożałujesz!

Prowadzący: Gabriela Salamon

Studentka psychologii klinicznej Uniwersytetu SWPS, absolwentka studiów zawodowych coachingu w Instytucie Komunikacji i Rozwoju dr Ewy Mukoid i Współpracowników. Prywatnie miłośniczka handmade’u, dobrego kina, pieczenia ciast i polskiego folkloru. Zupełny przypadek zaszczepił w niej miłość do prac ręcznych, który stał się jej kolejnym sposobem na rozładowanie negatywnych emocji. Chce pielęgnować w sobie pozytywną energię i dzielić się nią z innymi ludźmi.

Cena:

40 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.