OD CZEGO ZACZĄĆ BUDOWĘ DOMU?

14.10.2021, 17:00-19:00

Marzysz o własnym domu? Piękna przestrzeń może być w zasięgu twojej ręki! Dowiedz się, na jakie aspekty warto zwrócić uwagę przy planowaniu inwestycji, by cały proces przebiegł sprawnie i bez przykrych niespodzianek.

 

Jakie tematy poruszymy podczas spotkania:

 • Działka. Czym kierować się przy zakupie działki? Czym charakteryzuje się dobra działka budowlana?
 • Projekt domu. Czym różni się projekt gotowy od projektu indywidualnego?
 • Czy warto zatrudnić architekta do wykonania projektu indywidualnego?
 • Z jakimi kosztami należy się liczyć w przypadku wyboru projektu gotowego, a z jakimi w przypadku indywidualnego?
 • Przygotowania formalne. Jakie dokumenty wymagane się przed przystąpieniem do budowy domu?
 • Na czym nie warto oszczędzać przy budowie domu?
 • Ogólne porady i wskazówki dotyczące procesu budowy.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji rezerwacyjnej w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po odnotowaniu uczestnictwa na liście obecności (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
 • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
 • Połącz się z nami w wyznaczonym terminie i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
 • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)


Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Marcin Markiewicz

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Nagrodzony przez SARP Wrocław, za najlepszy projekt dyplomowy, za pracę „Muzeum Wody we Wrocławiu” i nominowany do ogólnopolskiego konkursu o Doroczną Nagrodę SARP Dyplom Roku im. Zbyszka Zawistowskiego w 2005 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2000 roku, a od 2011 roku prowadzi własną firmę MMA Marcin Markiewicz Architekci. Współpracował z uznanymi firmami architektonicznymi przy projektach obiektów rozpoznawalnych w skali kraju (hotelowych, sportowych i parkach rozrywki) oraz innych obiektach w woj. dolnośląskim (przemysłowych, biurowych i mieszkalnych, w tym domów ekologicznych) pełniąc najczęściej funkcje kierownicze zespołu architektonicznego. Uczestnik wielu konkursów architektonicznych m.in. na: Przebudowę Kłodzkiego Ośrodka Kultury (I nagroda wraz z Bimaco sp. z.o.o), Zagospodarowanie Rynku w Głogowie (II nagroda z zespołem), Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Zagospodarowanie terenu w rejonie skrzyżowania ul. Kazimierza Wielkiego i Świdnickiej we Wrocławiu. Oprócz działalności architektonicznej zajmuje się malarstwem.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

8

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE