Od(b)kup - wyprzedaż garażowa

23.09.2017, 11:00-16:00

Przyjdź, przynieś, sprzedaj, ODKUP i OBKUP się! Jeżeli masz w domu np. meble, książki, ciuchy, płyty, dekoracje, rękodzieło i inne rzeczy, których nie potrzebujesz, nie używasz, a mogą przydać się komuś innemu - przynieś je 23 września (sobota) do CRZ Krzywy Komin! Zapraszamy na sąsiedzką wyprzedaż garażową! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, dostępnym TUTAJ i w przypadku chęci wystawienia swoich rzeczy, wypełnienie formularza.

Wyprzedaży garażowej towarzyszyć będzie zbiórka ubrań, więc jeśli masz ubrania, których nie nosisz, a zajmują Ci niepotrzebnie przestrzeń w Twojej garderobie? Nie wiesz co z nimi zrobić? Mamy rozwiązanie! 23 września  organizujemy  zbiórkę odzieży dla Biblioteki Ubrań. Zrób przegląd swojej szafy i przynieś do nas ubrania, których nie używasz, bądź nie potrzebujesz. Oczywiście takie, które są w bardzo dobrym stanie, tylko z jakiegoś powodu źle się w nich czujesz, rozmiar jest za duży/za mały albo po prostu, to nie Twój stylu. Nie wyrzucaj ich, a przynieś je do nas. Nadamy im drugie życie!

Udział w wydarzeniu dla każdego jest bezpłatny!

Do zobaczenia!

O Bibliotece Ubrań:

Jesteśmy pierwszą w Polsce Biblioteką Ubrań. Wkrótce będziemy działać on-line i będzie można pożyczać ubrania z niekończącej się, wirtualnej szafy w dwóch opcjach: pakiecie weekendowym albo miesięcznym. Wyobraź sobie szafę, która nie ma ograniczeń i końca. Wybierasz z niej dowolnie do 4 rzeczy za stałą ceną wybranego pakietu. U nas ubrania nie mają ani cen, ani metek. Chcemy zmienić podejście do konsumpcji mody na bardziej zrównoważone i fair w stosunku do ekologii i otoczenia. Działamy w duchu slow fashion, zrównoważonej mody i zero waste. Dbamy o to, aby ubrania nie były wyrzucane, a służyły tak długo, jak to możliwe. Chcemy ograniczyć nadkonsumpcję i niepotrzebne zaśmiecanie. Już wkrótce nie będziesz musiała ciągle kupować, aby cieszyć się nowymi i wyjątkowymi ubraniami! Pożyczaj zamiast kupować.

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE