Odkryj w sobie programistę! Warsztaty programowania Java w CRZ Krzywy Komin

27.10.2018, 12:00-16:00

Termin: 27 października 2018 (SOBOTA)

Godzina: 12:00-16:00

Etap: KREOWANIE

Grupa tematyczna: MAŁE PROGRAMOWANIE

Wiek dzieci: 10-15 lat

Ilość miejsc: 12

Miejsce: CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

Organizator: Fundacja Open Mind

ZAPISY TRWAJĄ!

Zajęcia bezpłatne!

Poczuj się jak prawdziwy informatyk i odkryj w sobie pasję do programowania! Podczas zajęć nauczysz się podstaw programowania w jednym z najpopularniejszych języków programowania – Javie. Język ten został zaprojektowany w celu tworzenia aplikacji webowych. Nabyte umiejętności podczas warsztatów zostaną wykorzystane do stworzenia aplikacji, dzięki której będzie możliwe umawianie się na wspólną naukę osób, które mają różne mocne strony w nauce. Użytkownicy będą mogli ogłosić w jakiej okolicy chcą się uczyć, z jakich przedmiotów oferują pomoc, a z jakich tej pomocy oczekują.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury


logotypy-2018 maly

Prowadzący: Adam Gurgul

Absolwent Wydziału Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej, programista Java z doświadczeniem w ekspresowym nauczaniu Javy. Na co dzień zajmuje się tworzeniem aplikacji webowych, przekwalifikowywaniem kursantów na Java Developerów i rozwiązywaniem nietypowych problemów na Stack Overflow, gdzie pomaga innym rozwiązywać problemy, z którymi sam już kiedyś się spotkał.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

ZAPISY ZAMKNIĘTE