ODSŁONIĘCIE MURALU 2:51

02.10.2019, 17:00

2 godziny 51 min - średnio tyle czasu dziennie spędzamy przed ekranami urządzeń elektronicznych. Oderwij wzrok i zobacz przestrzeń wypełnioną barwnym językiem sztuki!  Zapraszamy na uroczyste odsłonięcie nowego muralu na Nadodrzu! 

Zainspirowani artystycznym duchem Nadodrza pragniemy wyjść poza sale warsztatowe i wpisać twórczość w miejski krajobraz. Dlatego postanowiliśmy stworzyć na zewnętrzej ścianie CRZ Krzywy Komin wielkoformatowy Mural 2:51. Przyjdzie do nas 2 paźniernika i zobaczcie, jak Nadodrze zmienia się w pełną znaczeń przestrzeń street artu.

W projekt i realizację muralu włączyli się młodzi, polscy artyści – SICK i TOPE. Ich praca jest wyrazem refleksyjnego, ale również niepozbawionego krytycyzmu, spojrzenia na postęp technologiczny i towarzyszące mu przemiany społeczne. Telefony, komputery, tablety stały się integralną częścią człowieka, jego przedłużeniem. Mural ma być swoistym przesłaniem dla przechodnia. Ma na chwilę odciągnąć wzrok od ekranów i zwrócić uwagę na to co nas otacza - najbliższą przestrzeń i przede wszystkim ludzi.

 

2 października o 17:00 odsłaniamy nowe artystyczne oblicza! I to w wymiarach 13x9 metrów! To niepowtarzalna okazja, by spotkać autorów muralu i poznać historię jego powstania z pierwszej ręki. Dla odwiedzających przygotowaliśmy również plakaty z muralem 2:51 - zabierzcie sztukę do swoich domów!

Mural prawie gotowy :)

Materiały do realizacji projektu dostarczyła firma WZORCOWNIA.

Rusztowania na potrzeby projektu dostarczył ARAD.

Cena:

DARMOWE

bez zapisów

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE