OGRODY NADODRZA

16.09.2019, 16:00-19:00

Trampolina do kultury zaprasza dzieciaki do wspólnego projektowania Ogrodów Nadodrza. Podczas warsztatów przyjrzymy się wrocławskim parkom, ogrodom i wspólnie wykreujemy zieloną przestrzeń miasta prosto z marzeń. Warsztaty są doskonałą okazją do rozbudzenia potencjału twórczego każdego dziecka. Wspólnie będziemy projektować i wykonywać trójwymiarowe miniatury  parków i ogrodów prosto z dziecięcych marzeń. Do dyspozycji dzieci oddajemy nie tylko konwencjonalne materiały plastyczne, ale także komponenty recyklingowe. Celem warsztatu jest nie tylko zabawa, ale także zachęcenie najmłodszych do szukania rozwiązań ekologicznych i przyjaznych mieszkańcom. UWAGA!!! Dzieci poniżej 7-roku życia pracują razem z RODZICEM lub swoim OPIEKUNEM!!!!

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt w CRZ Krzywy Komin.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Daria Dawidowicz

Na zawsze zakochana w kwiatach. Pisze wiersze, maluje obrazy, układa bukiety i kompozycje z kwiatów. Uwielbia kręcić wianki i realizować w praktyce swoje szalone pomysły. Jest wielką fanką dekoratorstwa oraz rzeczy wykonanych handmade. Ukończyła studia na kierunku kulturoznawstwo. Kocha wszystko, co pochodzi prosto z natury i próbuje to odzwierciedlić w swojej twórczości. Jest przekonana, że każde jej marzenie ma swój czas, żeby się spełnić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE