OPROGRAMOWANIE CAD 3D

07.10.2021, 17:00-20:00

Poznaj tajniki projektowania 3D za pomocą opragramowania CAD!

Podczas warsztatu poznasz praktyczne zastosowania oprogramowania CAD 3D. Dowiesz się w jakich branżach używa się takiego systemu. Jak programy typu CAD 3D pomagają w rysowaniu przestrzennym, przygotowaniu rysunków technicznych, modeli trójwymiarowych i ich analizie, wizualizacji oraz przedstawieniu wizji projektowej klientowi.

Przedstawimy program ArchiCad (wiodący program CAD 3D/BIM) jego najważniejsze funkcje i przykładowy model przestrzenny wraz z jego rzutami, przekrojami, zestawieniami oraz wizualizacjami. „Pospacerujemy” po modelu trójwymiarowym.

 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami w wyznaczonym terminie i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)


Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Marcin Markiewicz

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Nagrodzony przez SARP Wrocław, za najlepszy projekt dyplomowy, za pracę „Muzeum Wody we Wrocławiu” i nominowany do ogólnopolskiego konkursu o Doroczną Nagrodę SARP Dyplom Roku im. Zbyszka Zawistowskiego w 2005 r. Doświadczenie zawodowe zdobywał od 2000 roku, a od 2011 roku prowadzi własną firmę MMA Marcin Markiewicz Architekci. Współpracował z uznanymi firmami architektonicznymi przy projektach obiektów rozpoznawalnych w skali kraju (hotelowych, sportowych i parkach rozrywki) oraz innych obiektach w woj. dolnośląskim (przemysłowych, biurowych i mieszkalnych, w tym domów ekologicznych) pełniąc najczęściej funkcje kierownicze zespołu architektonicznego. Uczestnik wielu konkursów architektonicznych m.in. na: Przebudowę Kłodzkiego Ośrodka Kultury (I nagroda wraz z Bimaco sp. z.o.o), Zagospodarowanie Rynku w Głogowie (II nagroda z zespołem), Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Zagospodarowanie terenu w rejonie skrzyżowania ul. Kazimierza Wielkiego i Świdnickiej we Wrocławiu. Oprócz działalności architektonicznej zajmuje się malarstwem.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE