OZDOBY ŚWIĄTECZNE - WARSZTATY RODZINNE - ONLINE

18.12.2020, 15:00 - premiera filmu

Kalendarz nieśmiało przypomina, że już niebawem Święta! Szukacie pomysłu na wyjątkowe dekoracje? O  godz. 15.00 dla najmłodszych widzów odbędzie się premiera filmowej etiudy – Ozdoby świąteczne – czyli jak własnoręcznie wykonać piękną ozdoby i poczuć magię Gwiazdki. Będzie radośnie, pozytywnie i jak zwykle artystycznie. Inspirujcie się śmiało!

Premiera filmu odbędzie się 18 grudnia, o godz. 15.00.

Dołączcie do wydarzenia poprzez subskrypcję naszych kanałów:

Do zobaczenia przed ekranem!

Nagranie jest częścią programu  Finału „Trampoliny do kultury 2020”. To radosne podsumowanie całorocznych działań skupionych wokół designu, sztuki użytkowej i szeroko rozumianej kultury materialnej >>> Sprawdź pełny program finałowych wydarzeń!

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wrocław.

[video src="https://www.krzywykomin.pl/videos/6.mp4" /]

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE