PACYNKI - WARSZTATY DLA DZIECI I BRAVE KIDS

29.08.2020, 13.40-15.00

Zapraszamy wszystkich dzieci na kreatywne warsztaty tworzenia pacynek w ramach festiwalu Brave Kids pod wrocławskim niebem! Odwołamy się do marzeń i fantazji, by zamienić kolorowe skarpetki w prawdziwych bohaterów. Dorzucimy do tego garść błyszczących cekinów, tęczowych włóczek i puszystego filcu. Efekt WOW gwarantowany!

"Bądźcie razem z Brave Kids pod wrocławskim niebem!"

Wiek dzieci: od 5 lat

Sprawdź cały program wydarzenia w CRZ Krzywy Komin >>> Kliknij!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

O festiwalu Brave Kids:

Wydarzenie łączy w sobie festiwal dziecięcych grup artystycznych (zarówno grup działających latem w ramach Brave Kids, jak również zaproszonych z całej Polski profesjonalnych młodzieżowych i dziecięcych artystów) z lokalnymi działaniami wrocławskich organizacji pozarządowych, kolektywów, instytucji i grup - zaprosiliśmy je, by tego dnia plenerowe przestrzenie stały się sceną kilkudziesięciu wydarzeń zebranych pod wspólnym szyldem “Brave Kids pod wrocławskim niebem”.

Odchodzimy od jednego centralnego wydarzenia, jakim do tej pory był Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids i wchodzimy w przestrzeń miasta z propozycjami różnorodnych animacji, które odbywać się będą na placach i skwerach. W tym dniu zaplanowanym z dziećmi i z myślą o dzieciach ograniczać nas może jedynie wrocławskie niebo!
Wciąż w bezpiecznym dystansie - będziemy tego dnia razem.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia są organizowane z uwzględnieniem wytycznych GIS oraz Ministerstwa Zdrowia.

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Wydarzenie odbywa się w ramach 11. edycji #BraveKids. Finansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Wrocław.

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ
Formularz bez wpisanego imienia i nazwiska dziecka nie będzie klasyfikowany do przejścia procesu rekrutacyjnego!

* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.