PEWNOŚĆ SIEBIE W ROLI LIDERA. JAK JĄ ZYSKAĆ I WZMOCNIĆ?

07.11.2019, 17:00 - 20:00

Jeżeli chcesz zyskać większą pewność siebie i zdobyć autorytet wśród pracowników, współpracowników i osób na wyższych stanowiskach w hirarchi organizacji to te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Podczas warsztatu uczestnicy dowiedzą się jak zyskać pewność siebie w roli osoby zarządzającej lub osoby aspirującej do stanowiska zarządzającego i jak ją wzmocnić, aby zdobyć autorytet wśród pracowników, współpracowników i osób na wyższych stanowiskach w hierarchii organizacji.

Na bazie ćwiczeń i nowych umiejętności będą potrafili delegować zadania i skutecznie je egzekwować, radzić sobie w sytuacjach kryzysowych i czerpać satysfakcję z pełnionej funkcji.

Warsztat ma charakter interaktywny z wykorzystaniem narzędzi coachingowych i pracy ze sobą.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość wyniesienia ze szkolenia wiedzy odpowiedniej dla siebie i wykorzystać ją zgodnie ze swoim potencjałem i naturalnymi predyspozycjami.

Dla kogo:

 • kadry zarządzającej
 • osób na stanowiskach kierowniczych na każdym szczeblu
 • liderów zarządzających zespołami projektowymi

Ogólny zakres tematyczny:

 • Czym jest pewność siebie i jaka jest jej wartość dla mnie?
 • Jak delegować zadania?
 • Jak egzekwować rozdzielone zadania?
 • Jak efektywnie się komunikować, dopasowując się do rozmówcy i tego, co chcę osiągnąć?
 • Jak zdobyć autorytet i uznanie kolegów i przełożonych?
 • Co oznacza być dobrym liderem?
 • Jak radzić sobie w sytuacjach konfliktowych?
 • Jak budować zaangażowanie w zespole?
 • Jak pracować z emocjami, przekonaniami w różnych sytuacjach
 • Narzędzia do pracy nad pewnością siebie

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching, team coaching oraz wspiera działy Talent Management. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE