Photo storytelling - podróże z aparatem

04.07.2018, 17:00-21:00

Wyjeżdżasz na wakacje? Lubisz podróżować po nieznanych zakątkach Polski? A może wybierasz przygody zwiedzając europejskie miasta? Opowiadaj swoje historie w zdjęciach. Pokaż, jak widzisz świat przez obiektyw swojego aparatu lub smartfona. W trakcie warsztatu dowiesz się, jak zbudować cykl spójnych zdjęć z podróży i pokazać w nich swój styl patrzenia na miasto, przyrodę i ludzi.

  1. Podstawy fotografii - kompozycja, kadr, perspektywa, światło
  2. Co składa się na dobre zdjęcie? Rola pojedynczego zdjęcia w cyklu fotograficznym, decydujący moment w fotografii reporterskiej.
  3. Tworzenie serii / cyklu zdjęć. Jak dokonać wyboru zdjęć? Jak opowiedzieć spójną historię zdjęciami?
  4. Inspiracja i moodboard - gdzie szukać pomysłów na Twoje prywatne foto story?
  5. Indywidualne konsultacje.
Warsztat składa się z dwóch modułów - części teoretycznej i praktycznej - podczas której konsultujemy wybór Twojej serii zdjęć.   Czas trwania może ulec zmianie przez wzgląd na liczbę osób.  

Prowadzący: Linda Parys

Fotografka, art director, założycielka jednego z pierwszych w Polsce Concept Storów Fu-Ku.pl - The Slow Fashion Concept oraz pierwszego Fashion Truck'a z autorską modą. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu oraz Międzynarodowego Forum Fotografii "Kwadrat". Promotorka slow fashion oraz świadomej konsumpcji. Na co dzień realizuje sesje zdjęciowe dla marek modowych i fotografuje sztukę. To co najważniejsze dla niej zarówno w modzie jak i w fotografii to ludzie, za którymi stoi idea, którą można zilustrować zarówno za pomocą aparatu jak i ubioru. Kocha podróże i fragmenty historii miast zamknięte w minimalistycznej fotografii tych miejsc. Nie może żyć bez podróży, dobrej kawy i pilatesu!

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE