Krótka zajawka na temat Photoshopa!

23.04.2016, 11:00 - 16:00

Czy chcecie rozpocząć swoją przygodę z programem Photoshop razem z nami? Laboratorium Designu i Sztuki podczas trzecich urodzin Krzywego Komina zaprasza na bezpłatne warsztaty wprowadzające Was w świat projektowania, obróbki zdjęć,  które poprowadzi dla Was Jarosław Smolak - projektant i grafik.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. Warsztaty realizowane są w ramach 3. edycji Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Prowadzący: Jarosław Smolak

Absolwent Wydziału Malarstwa i Rzeźby na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Laureat wielu konkursów. Pracuje jako projektant i grafik. Zakres jego zawodowej aktywności obejmuje m.in. tworzeniem identyfikacji wizualnej firm, wizualizacją produktów, projektowaniem i przygotowaniem do produkcji nośników reklamowych, fotograficzną dokumentację wyrobów, opracowaniem i składem katalogów do druku offsetowego oraz projektowaniem systemów wystawienniczych. W wolnych chwilach zajmuje się projektowaniem i realizacją mebli, redesignem oraz tworzeniem stron www. Interesuje się szeroko pojętą sztuką – fotografią, rzeźbą, multimediami, instalacjami i happeningami artystycznymi.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE