PIERWSZY KROK DO ZROZUMIENIA KLIENTA - SZKOLENIE DESIGN THINKING

19-20.01.2019, 9.00-16.30

Zespół Thinkle zaprasza na kolejne certyfikowane szkolenie Design Thinking we Wrocławiu. W trakcie wydarzenia poznasz tajniki oraz niezbędne narzędzia Human-Centered Design, oraz dowiesz się, w jaki sposób tworzyć rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów.

Zostaną omówione najważniejsze zasady, z których skorzystają przedsiębiorcy, UX Designerzy, Project Managerowie, programiści oraz każdy zainteresowany tworzeniem innowacyjnych rozwiązań.

Thinkle jest agencją doradczą zajmującą się realizowaniem projektów dla świata biznesu w oparciu o potrzeby użytkowników. Podczas pracy Thinkle działa na podstawie doświadczeń klientów oraz badań rynkowych. Zespół projektantów dąży do kreacji usług, które działają sprawniej oraz produktów dopasowanych do realnych pragnień grup docelowych.

ZAPISY NA STRONIE!!! https://szkoleniedesignthinkingwroclaw.evenea.pl/fbclid=IwAR0Zc1jY1_z_B2y0zvHs2owbNYLQ1q_wvHYq0m2ECdMTunrorVQqF2iDhh4

CO OBEJMUJE CENA? ✔ udział w 2-dniowych warsztatach ✔ materiały szkoleniowe + toolbox z narzędziami wykorzystywanymi na ćwiczeniach ✔ certyfikat ukończenia szkolenia Design Thinking ✔ 2 godziny porad online trenera w zakresie metodyki Design Thinking do wykorzystania 2 miesiące od zakończenia warsztatów ✔ lunch i przerwy kawowe

PRELEGENCI - moderatorzy Design Thinking:

Karolina Jurewicz CEO agencji doradczej Thinkle. Koordynator projektów realizowanych metodyką Design Thinking dla Hicron oraz WKS Śląsk Wrocław. Korzystając z narzędzi Human-Centered Design, poszukuje możliwości zwiększania potencjału ludzkiego. Wspiera działania marketingowe platformy crowdinvestingu Crowdway. Kiedy nie pracuje, odkrywa nowe smaki i regularnie odwiedza wrocławskie teatry.

Damian Fabich Experience Manager w Thinkle, wcześniej Project Manager w spółce zajmującą się architekturą kosmiczną Space is More. Praktyk Design Thinking w projektach dla Bergman Engineering, WKS Śląsk Wrocław czy analogowej bazy kosmicznej Lunares Research Station. Absolwent organizacji produkcji filmowej i TV na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Pasjonat AR/VR, który w wolnym czasie preferuje aktywny odpoczynek lub dobrą historię, niezależnie od medium, które ją opowiada.

Joanna Cholewka Na co dzień związana z działem CSM w spółce LiveChat - jednym z największych polskich startupów. Narzędzia Human-Centered Design wspierają ją regularnie podczas budowy strategii działań, czy dbania o relacje z klientami. Współkoordynator wielu projektów realizowanych w myśl założeń Service Design. W Thinkle zajmuje stanowisko Account Executive. Jej drugą stroną jest windsurfing i koszykówka oraz grafika komputerowa.

Ewa Jakubiec Thinkle’owski Account Executive oraz specjalista ds. wizerunku w przedsiębiorstwie Relyon Recruitment & IT Services. Metodyką Design Thinking zainteresowana od początku studiów, czego skutkiem było założenie Koła Naukowego Design Thinking na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Koordynator projektu Human-Centered Design dla XL Catlin. Po realizacji wszystkich zadań biega, jeździ na rowerze i uczy się hiszpańskiego.

Anna Kita Trzyma w garści medialne kontakty Thinkle będąc PR Managerem naszej drużyny. Skupia się na dotarciu do jak największego grona odbiorców, chcąc wypełniać i szerzyć misję „To make everyone Thinkle!”. Zgłębia tajniki brandingu, PR oraz CX. W przeszłości zaangażowana w wiele działaności wolontaryjnych, między innymi w Narodowym Forum Muzyki czy podczas Festiwalu Watchdocs będąc członkiem Amnesty International Polska. Często podróżuje, interesuje się piłką ręczną oraz turystyką górską.

43372374d4c005c94eb53e5bfe0dd4df

Cena:

DARMOWE

Early bird: 890 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE