PLUSZAK PROSTO Z DŻUNGLI, AKCJA CHARYTATYWNA!

14.12.2019, 12.00-17.00

Podzielmy się radością - podczas Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury" dzieci szyją dla dzieci! Zapraszamy małych i dorosłych do udziału w charytatywnym szyciu maskotek. Krawiecka przygoda czeka!

Pomaganie sprawia frajdę! Zwłaszcza, jeśli możemy pomóc przez kreatywną, rodzinną zabawę. Zapraszamy serdecznie do własnoręcznego wykonania oryginalnego pluszaka podczas Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury". Maskotki zostaną wystawione na aukcję charytatywną, z której dochód przeznaczymy na wsparcie Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. 

Chcesz pomóc? Przyłącz się do akcji - pod okiem krawcowych z pasją stwórz jedyną w swoim rodzaju zabawkę!

Osoby, które o 12 uczestniczą w innych warsztatach Wielkiego Finału, zapraszamy już od 11:00. Czekamy na Was - dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów  do 17:00 z materiałami, narzędziami i masą energii i uśmiechu! Wpadnij - zabierz rodzinę, znajomych, sąsiadków - i wszyj się w pomaganie!

Wykonanie maskotki prosto z dżungli zaczniemy od zrobienia wykroju. Każdy uczestnik będzie miał do dyspozycji różnego rodzaju tkaniny, sznurki, kolorowe, guziki i dodatki. Następnie gotowy wykrój przeniesiemy na materiał. Po szyciu i wypełnieniu, czas na ozdobienie - oczy, nosek, może kokarda przy uchu? I przytulanka handmade gotowa!

Do udziału zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych opiekunów. Przyłącz się do akcji!

............................................................................................................................................................................................................................................................................................

Charytatywne warsztaty krawieckie są częścią programu Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury". To radosne podsumowanie 4. edycji projektu Laboratorium Designu i Sztuki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji: kreatywne warsztaty, rodzinne zabawy, świąteczne gotowanie, dyskusje o kulturze oraz finałową wystawę Moda - Sztuka - Rzemiosło! Sprawdź cały program Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury"  - KLIKNIJ TUTAJ!

...........................................................................................................................................................................................................................................................................

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Aleksandra Kujawska

Doktorantka Katedry Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. E.Gepperta we Wrocławiu. Helena Kujawska- uczennica szkoły Edulab w Starych Babicach k. Warszawy. Obydwie kochają sztukę, naturę i naukę. Są wegetariankami i aktywnie działają na rzecz zwierząt. Uczestniczki wielu wystaw i laureatki nagród z obszaru sztuki i nauki. Oprócz sztuki ważna jest dla nich filantropia. Ich prace często wspierają charytatywne aukcje. W Krzywym Kominie - Helena po raz kolejny przeprowadzi warsztaty z szycia maskotek, z których licytacji uzyskane środki zostaną przekazane na rzecz Wrocławskiego Hospicjum dla dzieci.

Cena:

DARMOWE

bez zapisów

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów