PODARUJ 1% NA ROZWÓJ DZIECI I MŁODZIEŻY

01.03-30.04.2021

Wybierz, gdzie trafi 1% Twojego podatku – wspieraj rozwój dzieci i młodzieży!

Dzięki porozumieniu z Fundacją Kamienica 1 mamy szansę pozyskać środki na realizację celu pożytku publicznego. Twój 1% podatku może sprawić, że w 2021 roku będziemy w stanie działać na rzecz rozwijania potencjału najmłodszych!

Jak możesz pomóc?

  • Wpisz na druku rozliczenia rocznego nr KRS: 0000377928
  • Koniecznie wpisz w rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY: Inicjatywy dla dzieci i młodzieży

 

 

Mam dla Ciebie dodatkowe narzędzie pomocne w rozliczeniu deklaracji PIT za 2020 z wpisanym numerem KRS oraz z ustalonym Wspólnym Celem w akcji 1% >>>>  KLIKNIJ TUTAJ <<< przejdź do programu E-PITY

Kim jesteśmy ?

Fundacja OPEN MIND to organizacja non-profit założona przez grono entuzjastów designu, rzemiosła, sztuki, edukacji społecznej i kulturowej. Od 2012 roku czynimy kulturę dostępną, a sztukę narzędziem społecznej zmiany. Działamy społecznie, pro-ekologicznie, kulturotwórczo, międzynarodowo i międzypokoleniowo. Kreujemy i organizujemy bezpłatne projekty edukacyjne  rozwijające twórczy potencjał dzieci i młodzieży. Szukamy inspiracji w świecie przyrody oraz w różnych dziedzinach sztuki i nauki. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami, cenionymi projektantami, architektami, artystami, rzemieślnikami, innowatorami, którzy przybliżają najmłodszym tajniki swojej pracy i zamieniają ich pomysły w prawdziwe przedmioty i dzieła sztuki. Pokazujemy dzieciom jak dotrzeć do wartościowych treści kultury oraz jak zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Naszą ambicją jest budowanie dostępnych wydarzeń dla dzieci ze szczególnymi potrzebami. Organizujemy niebiletowane wycieczki do muzeów i galerii, oferujemy program zajęć przyjaznych sensorycznie, współpracujemy z tłumaczem Polskiego Języka Migowego, tworzymy edukacyjne materiały wideo z audiodeskrypcją, realizujemy i udostępniamy dźwiekowe lekcje sztuki i spacery akustyczne po wystawach. 

Nasze sukcesy

  • 25 zrealizowanych projektów: FRESH DESIGN – Młoda Europa o designie, Wroclove Design Festival, Aktywni i Kreatywni – Polacy w Europie, Pracownia Młodego Przedsiębiorcy, KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń, Laboratorium Designu i Sztuki, Trampolina do Kultury, Open Art. Udogodnienia.
  • 1500 bezpłatnych wydarzeń dla dzieci i młodzieży
  • 25 interaktywnych wystaw
  • 10 000  zadowolonych uczestników
  • milony dziecięcych pomysłów
  • 50 publikacji edukacyjnych
  • grono najlepszych specjalistów: Kubasek Studio – Krzysztof Kubasek i Małgorzata Pawlak-Kubasek, Ewa Solarz, Wiktoria Lenart, , Dariusz Werschner, Jerzy Łątka, Adam Gurgul, Alicja Pałys, Kamil Podolak, Katarzyna Koperkiewicz, Magdalena Skowrońska, Patrycja Mastej, Zespół architektów z PRP Architekci, Oskar Zięta.

Wierzymy, że nasze działania mają realny wpływ na lepszą przyszłość! Chcielibyśmy kontynuować naszą misję, aby jeszcze więcej dzieci mogło skorzystać z warsztatów. Ogromnie nam zależy na edukacji na najwyższym poziomie, która wciąż pozostaje bezpłatna i jest dostępna dla każdego!

Jeśli podoba Ci się nasza idea, nie zwlekaj – zainwestuj w młode pokolenie – podaruj 1% 

Dziękujemy za Twoje zaufanie!

#1ProcentWspólnyCel

 

Cena:

1% podatku zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE