POP-ART! PORTRET ZE ZDJĘCIA

08.09.2019, 10:00 - 16.00

Choć styl pop-art ma swoje początki w ekspresjonizmie abstrakcyjnym (początek XX wieku), to za sprawą Andy’ego Warhola nadal kojarzony jest z nowoczesnym i abstrakcyjnym malarstwem. Podstawową cechą stylu jest różnorodność intensywnych kolorów i nawiązanie do surrealizmu, minimalizmu, komiksów oraz kultury masowej.

Pop-art to sztuka dla osób, które lubią nowoczesne malarstwo. Portret w takim stylu idealnie koresponduje z wielkomiejskim stylem. Taki akcent wprowadza do pomieszczenia sporą dawkę pozytywnej energii i tworzy niesamowity klimat.

Cały obraz w formacie A2 (42×59,4 cm) malujemy całkowicie ręcznie. To świetna zabawa  kolorem i formą.

Wszystko zaczyna się od zaprojektowania twojego obrazu. Możesz opowiedzieć nam o swoim pomyśle, zaznaczyć jakie kolory lubisz. Jeśli nie masz pomysłu sami przygotujemy dla Ciebie ciekawe projekty.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Wszystkie materiały zapewnia prowadzący.

Prosimy o nadesłanie na adres: biuro@krzywykomin.pl co najmniej 3 dni przed rozpoczęciem zajęć zdjęcia, nad którym będziemy pracować.

Prowadzący: Wiktor Jackiewicz

Absolwent Wydziału Rzeźby Wyższej Szkoły Artystycznej w Mlyniv na Ukrainie i Uniwersytetu Pedagogicznego w Drohobyczu jako nauczyciel historii i prawa. Doświadczony restaurator mebli. Swoje doświadczenie zdobył m.in. jako artysta rzeźbiarz i projektant wystaw muzealnych w Mlyniv, od 2015 r. pracuje w w Pracowni Mebli Artystycznych Akant we Wrocławiu. Jest autorem wielu rzeźb i pomników.

Cena:

250 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE