Jak znaleźć czas na to co ważne - Praca dla efektu vol. 3

25.10.2017, 18:00-21:00

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE? Jeśli cierpisz na chroniczny brak czasu i marzysz o „dobo-przedłużaczu”. Jeśli chciałbyś spędzać więcej czasu z rodziną, przebiec maraton, zwiedzić Australię, poszerzyć działalność firmy, a nie robisz tego, bo spędzasz całe dnie w pracy. Jeśli czujesz, że mimo tego, poświęcasz pracy dużo czasu, utknąłeś, nie posuwasz się do przodu z projektami. Jeśli zastanawia cię jak innym się to udaje. Jeśli chciałbyś kończyć dzień pracy z uczuciem zwycięstwa a nie porażki, że znowu nie udało się ogarnąć nawet połowy założonych planów. Jeśli masz wrażenie, ze czasu coraz mniej, a pracy wiecej. I nie wiesz od czego zacząć. Jeśli nie udaje Ci się realizować zamierzonych planów. Dzięki pracy ze mną:

  • Zyskasz świeże spojrzenie na swoją pracę w firmie. Zobaczysz, gdzie tracisz czas, gdzie możesz go zaoszczędzić.
  • Nauczysz się umiejętnie planować swoje zadania.
  • Poznasz różne metody zarządzania sobą w czasie i wybierzesz te dobre dla Ciebie.
  • Uwolnisz głowę od ciągłego martwienia się i pilnowania, czy wszystko działa, jak powinno.
  • Dowiesz się, jak współpracować, żeby zadania były wykonane dobrze i na czas.
  • Nauczysz się skutecznie i na trwale wprowadzać dobre dla Ciebie zmiany.
Warsztaty podzielone są na trzy spotkania. Możesz wziąć udział cyklu lub jednym warsztacie. Wybór należy do Ciebie!  Przy uczestnictwie w całym cyklu otrzymasz rabat 15%.  Na każdym spotkaniu zostanie poruszony inny temat: 25.10.2017 - Strefa zmian - Jak znaleźć czas na to co ważne Aby coś się zmieniło, trzeba dokonać zmiany. Jak to zrobić skutecznie i na stałe. Naucz się siebie i działaj w zgodzie ze sobą. Działaj skutecznie! Pozostałe spotkania w cyklu: 18.10.2017 - Skuteczna komunikacja z innymi - ZAPISY O skutecznej komunikacji z innymi - PRACUJ I DAJ PRACOWAĆ INNYM Jak dobrze układać relacje z innymi współpracownikami. Naucz się być dobrym kontrahentem. 11.10.2017 – Dobra organizacja pracy własnej - ZAPISY Co to znaczy praca dobrze zorganizowana? Dla mnie to taka, w której widzę, że w projektach posuwam się do przodu, widzę progres/efekt i taką, która zajmuje mi optymalną ilość czasu. Zapraszamy!

Prowadzący: Krzeszowiec Izabela

Z wykształcenia jest socjologiem. W ciągu ostatnich 8 lat wraz ze siostrą stworzyła i rozwinęła firmę, która działa obecnie w 2 krajach i w 4 różnych miastach. W tym samym czasie w jej życiu pojawiła się rownież dwójka dzieci. Dzięki zastosowaniu różnych metod skutecznej organizacji, udało jej się "znaleźć" czas na pracę, dla rodziny i dla siebie. Kiedyś skutecznie organizowała pracę swoją i innych. Dziś pomaga kobietom takim, jak Ty osiągać to, na czym Ci zależy.

Cena:

100 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE