Pracownia Kreatywności vol. 1 - Projektujemy Poduszkę

16.10.2017, 16:30-18:30

Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na cykl zajęć "PRACOWNIA KREATYWNOŚCI". Warsztaty skoncentrowane są na rozwijaniu wyobraźni, pogłębianiu osobistej twórczości dziecka i doskonaleniu sprawności manualnej. Przy wykorzystywaniu różnorodnych środków wyrazu plastycznego takich jak: tkaniny, masy plastyczne,rośliny czy surowce wtórne dzieci będą lepić, kleić, projektować, układać, wycinać i budować.

foto 2

Dzięki tym zajęciom uczestnicy będą rozwijać swoją ekspresję twórczą,motywacje do działania i poczucie samorealizacji. Warsztaty rozwijają ponadto w dzieciach poczucie estetyki i umiejętność kreatywnego myślenia . A obcowanie ze sztuka staje się możliwością do rozbudzania ich własnej indywidualności i autentyczności. Na pierwszych warsztatach zajmiemy się projektowaniem poszewki na poduszkę! Na warsztatach uczestnicy: - poznają słowo "design" - zaplanują, zaprojektują i zrealizują swój własny pomysł aplikacji na poduszkę - będą pracować na różnorodnych materiałach i tkaninach - z zajęć wyjdą z własną, autorską poszewką na poduszkę. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Cop.   Kolejne warsztaty z tego samego cyklu:

-----------------------------VOL 2 - ZAPISY-------------------------------------

23.10.2017 ROBIMY ZABAWKI- na warsztatach uczestnicy: - rozwijać swoją integracje sensoryczną - poznają różne rodzaje kasz, odmian fasoli i ryżu - wykonają piłeczki zmysłoplastyczne wg. swojego pomysłu - stworzą własną, unikalną i wyjątkową grę w „kółko i krzyżyk” z m.in. tkanin, guzików, zakrętek - rozwijać swoją cierpliwość i twórczy potencjał - z zajęć wyjdą z własnoręcznie wykonanymi zabawkami i grą, których mogą używać w dowolnym miejscu i czasie *Zajęcia poprowadzi Monika Jackowska

-----------------------------VOL 3 - ZAPISY-------------------------------------

30.10.2017 JESIENNA KOMPOZYCJA Z KWIATÓW I OWOCÓW - na warsztatach uczestnicy: - wcielą się w rolę florysty - będą tworzyły z kwiatów, ozdobnych roślin i owoców jesienną dekorację na stół - nauczą się planowania i zasad kompozycji - będą pracować z gąbką florystyczną a bazą do wykonania kompozycji będzie dynia. *Zajęcia poprowadzi Agnieszka Cop Zapisy na kolejne warsztaty z cyklu już wkrótce! Zapraszamy!

Prowadzący: Agnieszka Cop-Podgórska

Właścicielka własnej marki odzieżowej dla dzieci "Mizazu", projektantka i twórczyni autorskich zabawek sensorycznych dla dzieci. Z wykształcenia pedagog, która w pracy z dziećmi najbardziej ceni ich otwartość i wolność oraz chęci tworzenia. Pasjonatka mody, w wolnych chwilach wraz ze swoją 5-letnią córka poszukuje inspiracji do realizacji owych pomysłów.

Cena:

50 zł

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE