Pracownia Kreatywności vol. 2 - Robimy Zabawki

23.10.2017, 16:30-18:30

Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 lat na cykl zajęć "PRACOWNIA KREATYWNOŚCI". Warsztaty skoncentrowane są na rozwijaniu wyobraźni, pogłębianiu osobistej twórczości dziecka i doskonaleniu sprawności manualnej. Przy wykorzystywaniu różnorodnych środków wyrazu plastycznego takich jak: tkaniny, masy plastyczne,rośliny czy surowce wtórne dzieci będą lepić, kleić, projektować, układać, wycinać i budować.

foto 2

Dzięki tym zajęciom uczestnicy będą rozwijać swoją ekspresję twórczą,motywacje do działania i poczucie samorealizacji. Warsztaty rozwijają ponadto w dzieciach poczucie estetyki i umiejętność kreatywnego myślenia . A obcowanie ze sztuka staje się możliwością do rozbudzania ich własnej indywidualności i autentyczności. Na drugich warsztatach z cyklu zajmiemy się stworzeniem własnej gry i zabawki! Na warsztatach uczestnicy: - rozwiną swoją integracje sensoryczną - poznają różne rodzaje kasz, odmian fasoli i ryżu - wykonają piłeczki zmysłoplastyczne wg. swojego pomysłu - stworzą własną, unikalną i wyjątkową grę w „kółko i krzyżyk” z m.in. tkanin, guzików, zakrętek - będą rozwijać swoją cierpliwość i twórczy potencjał - z zajęć wyjdą z własnoręcznie wykonanymi zabawkami i grą, których mogą używać w dowolnym miejscu i czasie *Zajęcia poprowadzi Monika Jackowska   Kolejne warsztaty z tego samego cyklu:

-----------------------------VOL 3 - ZAPISY-------------------------------------

30.10.2017 JESIENNA KOMPOZYCJA Z KWIATÓW I OWOCÓW - na warsztatach uczestnicy: - wcielą się w rolę florysty - będą tworzyły z kwiatów, ozdobnych roślin i owoców jesienną dekorację na stół - nauczą się planowania i zasad kompozycji - będą pracować z gąbką florystyczną a bazą do wykonania kompozycji będzie dynia. *Zajęcia poprowadzi Agnieszka Cop Zapisy na kolejne warsztaty z cyklu już wkrótce! Zapraszamy!

Prowadzący: Monika Jackowska

Certyfikowany coach, trenerka i pedagog. Założycielka i właścicielka Instytutu Rozwoju Dziecka. Współtwórczyni projektu rozwojowego dla Kobiet „Kwitnące Wiśnie”. Manager z ponad 8 -letnim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu zespołem w branży sprzedażowej i edukacyjnej. Ekspert od wdrażania oraz opracowywania kreatywnych oraz alternatywnych metod nauczania. Specjalizuje się w szkoleniach z obszaru rozwoju osobistego, komunikacji interpersonalnej oraz metod pracy z małym dzieckiem. Entuzjastka psychologii i praktyki uważności-Mindfulness. Biega, lubi wędrować po górskich szlakach, chętnie ćwiczy jogę.

Cena:

50 zł

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE