PRACOWNIA MŁODEGO PROJEKTANTA – PIERWSZY TURNUS | KREATYWNE WAKACJE W CRZ KRZYWY KOMIN

02-06.07.2018, 7:30-16:30

Jeśli Twoje dziecko chciałoby poczuć się jak prawdziwy projektant zapraszamy do Pracowni Młodego Projektanta! Niniejszy cykl warsztatów oferuje uczestnikom możliwość wcielenia się w rolę architekta i projektanta wnętrz. Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, jak przy użyciu kilku niepozornych przedmiotów tchnąć nowe życie w nasz pokój. Nauczymy się własnoręcznego wykonywania prac dekoratorskich we wnętrzu i tworzenia przedmiotów, które są zarówno ładne i funkcjonalne. Z warsztatów „Pracownia Młodego Projektanta” każdy uczestnik wyjdzie z przedmiotami wyrażającymi jego osobisty styl.

Warsztaty z Agnieszką Cop-Podgórską przeznaczone są dla młodzieży w wieku 8-13  lat.

architekci

SZCZEGÓŁOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

Dzieci przez cały tydzień będą wcielać się w role architektów wnętrz i projektantów. Nauczymy się jak przy pomocy paru elementów dokonać zmiany wyglądu swojego pokoju.

Zaczniemy od przygotowania projektu pokoju w postaci makiety oraz stworzymy plan aranżacji dobierając wyposażenie i kolorystykę. Wykorzystując najróżniejsze materiały i surowce będziemy projektować i wykonywać elementy dekoracyjne tj. lampa, zegar, poduszka, organizer ścienny.

PONIEDZIAŁEK. Mój wymarzony pokój

Wykonanie makiety przestrzennej pomieszczenia wraz  z wyposażeniem. Używając rożnego rodzaju materiałów tj. tektura, kolorowy papier, tkaniny, farby stworzymy aranżacje swojego wymarzonego pokoju.

WTOREK. Projektujemy abażur lampy

Podczas warsztatów będziemy tworzyć z wytłaczanek efektowny i nowoczesny abażur do lampy. Następnie nauczymy się jak połączyć ze sobą baterie, druciki i żarówkę, aby lampka świeciła.

ŚRODAProjektowanie i szycie poduszki

Poduszki są nieodłącznym elementem dekoratorskim wnętrz. Służą do zabawy, ozdoby lub przytulania. Dzieci zdecydują w jakim charakterze ma być ich poduszka i będą ją szyć podczas warsztatów.

CZWARTEK. Zegar

Zegar pełni funkcję użytkową,  ale i dekoracyjną. Na warsztatach dzieci dobierając różnego rodzaju materiały ozdobią swój zegar a następnie zainstalują do niego mechanizm.

PIĄTEK. Organizer

Organizer ścienny to niezbędny element wyposażenia wnętrza służący do przechowywania drobnych rzeczy i organizacji. Nauczymy się jak przy pomocy tektury, pary pudełek, materiałów kolorowych papierów i elementów ozdobnych stworzyć praktyczny niezbędnik.

IMG_1151

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

07:30 – 09:00      zbiórka, zabawy integracyjne, śniadanko

09:00 – 10:00      zajęcia kreatywne, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe, cz. 1

10:00 -12:00       zajęcia warsztatowe cz.1

12:00 – 12:30     przerwa w zajęciach, zabawy ruchowe, czas na przekąskę

12:30 – 14:00     zajęcia warsztatowe cz.2

14:00 – 14:30     przerwa na posiłek

14:30 – 15:30     zajęcia kreatywne, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe, cz.2

15:30 – 16:00     podwieczorek

16:00 – 16:30     czas absolutnie freestyle 🙂

IMG_1134

Pozostałe turnusy:

TURNUS II      16-20 lipca 2018

TURNUS III     23-27 lipca 2018

TURNUS IV     30 lipca - 03 sierpnia 2018

TURNUS V       06- 10 sierpnia 2018

Prowadzący: Agnieszka Cop-Podgórska

Właścicielka własnej marki odzieżowej dla dzieci "Mizazu", projektantka i twórczyni autorskich zabawek sensorycznych dla dzieci. Z wykształcenia pedagog, która w pracy z dziećmi najbardziej ceni ich otwartość i wolność oraz chęci tworzenia. Pasjonatka mody, w wolnych chwilach wraz ze swoją 5-letnią córka poszukuje inspiracji do realizacji owych pomysłów.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

ZAPISY ZAMKNIĘTE