Pracownia Młodego Przedsiębiorcy

15.10-31.12.2019

Pracownia Młodego Przedsiebiorcy to cykl warsztatów i szkoleń, które wyposażą uczestników w kompetencje niezbędne do rozwijania własnego biznesu. Mogą w nim wziąć udział zarówno osoby, które planują rozpoczęcie własnej działalności, jak również młodzi przedsiębiorcy będący na początku swojej kariery biznesowej. W programie pracowni znalazły się zarówno propozycje płatnych kursów, jak i darmowe warsztaty i szkolenia dla prawie 100 uczestników. 

U podstaw Pracowni Młodego Przedsiębiorcy leży dbałość o wieloaspektowy rozwój - prowadzone warsztaty mają wyposażać w skuteczne narzędzia i innowacyjne kompetencje zawodowe, ale również wyzwalać osobisty potencjał, zapewniać szansę wzrostu i samorozwoju. Na młodych przedsiębiorców czekają szkolenia dotyczące m.in. team menagmentu, marketingu, sprzedaży, komunikacji z klientem i zastosowania nowych technologii w biznesie. W pracowni znalazły się również warsztaty i spotkania, będące okazją do rozwijania świadomości w kształtowaniu celów biznesowych, motywacji, life designu.

Zajęcia w formie warsztatów prowadzonych przez wykwalfikowanych specjalistów  z wileloletnim doświadczeniem, pozwolą na szybkie przećwiczenie wiedzy w praktyce.

Zwiększ swoje szanse na zawodowy i społeczny SUKCES!

..................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

HARMONOGRAM SZKOLEŃ 

*przejdź do zapisów klikając w datę wydarzenia

➡️ DYŻUR MEDIATORA - bezpłatne konsultacje

➡️ UKRYTE TALENTY - TWOJA LUXKARIERA

➡️ PIERWSZE KROKI W STRONĘ SCENY

➡️ AUTOPREZENTACJA I SKUTECZNA SPRZEDAŻ PRODUKTU

➡️ SZKOLENIE TEAM MANAGEMENT

➡️ DESIGN W BIZNESIE, CZYLI JAK PROJEKTOWAĆ PRODUKTY I USŁUGI

➡️ STUKA ZADAWANIA PYTAŃ

➡️ SZKOLENIE MS EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH cz.2

➡️ USABILITY, BYĆ BLIŻEJ POTRZEB KLIENTA

➡️ ROZMOWA O PRACĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM

➡️ PEWNOŚĆ SIEBIE W ROLI LIDERA. JAK JA ZYSKAĆ I WZMOCNIĆ?

➡️ SZKOLENIE MS EXCEL DLA POCZĄTKUJACYCH

➡️ JAK WYZNACZAĆ I REALIZOWAĆ SWOJE CELE?

➡️ SZKOLENIE MS EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH cz.1

Cena:

darmowe / płatne zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów