PROJEKT COACH

12.05-02.06.2020

PROJEKT COACH to pracownia poświęcona rozwojowi osobistemu i kompetencjom coachingowym. Znalazły się w niej warsztaty dla coachów i trenerów, którzy pragną rozwijać swoje kompetencje zawodowe. Osoby, które nie zajmują się zawodowo coachingiem, znajdą w niej też inspirujące spotkania rozwijające osobisty potencjał.

Warsztaty pracowni prowadzi Agnieszka Polarczyk-Białek - założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. Agnieszka specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management. Pracuje wg standardów International Coach Federation. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich, również w CRZ Krzywy Komin.

Skorzystaj z bogatego doświadczenia, wiedzy i umiejętności Agnieszki Polarczyk-Białek! Agnieszka będzie wspierać Cię na każdym etapie warsztatów, by rozwijać Twoje kompetencje i indywidualny potencjał.

Zapisy dostępne do kliknięciu w wybrany z harmonogramu warsztat.

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW PRACOWNI:

➡️ JAK ZOSTAĆ COACHEM? WSZYSTKO O COACHINGU

12 maja, godz. 18:00-20:00

➡️ UPORZĄDKUJ CHOAS W GŁOWIE! ZARZĄDZANIE CZASEM

15 maja, godz. 18:00-21:00

➡️ SESJA 0

19 maja, godz. 18:00-20:00

➡️ ZOSTAŃ COACHEM BIZNESU

21 maja, godz. 18:00-20:00

➡️ BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI. NAJWAŻNIEJSZA KOMPETENCJA COACHA

26 maja, godz. 17:00-21:00

➡️ JAK ZADAWAĆ DOBRE PYTANIA?

28 maja, godz. 10:00-16:00

➡️ TEAM COACHING

2 czerwca, godz. 10:00-16:00

 

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

od 90 do 450 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE