PROJEKTANCI WYOBRAŹNI

17-21.08.2020, 7:30-16:30

Projektanci wyobraźni to cykl warsztatów dla dzieci, które lubią tworzyć i chętnie puszczają wodze fantazji! Wspólnie wyruszymy w podróż do artystycznego świata! Dzieci poznają techniki malowania na ceramice - stworzą swój zestaw śniadaniowy oraz podstawkę pod kubek. Nauczą się również malować na tkaninie i poczują się jak prawdziwi projektanci! Będziemy własnoręcznie malować i przyozdabiać niepowtarzalne  t-shirty, wakacyjne worki i poszewki na poduszkę. Powstaną również gniotki, breloczki i cudaki z balonów. Ostatniego dnia, mali artyści stworzą własną mapę marzeń, która będzie przypominała im o istocie ich realizacji. Na zakończenie turnusu - słodka niespodzianka od prowadzącej !:)

Warsztaty przeznaczone są dla dzieci od 7 do 13 lat.

PONIEDZIAŁEK  - ZMALUJ SWÓJ ZESTAW ŚNIADANIOWY

A może by tak puścić wodze fantazji i zmalować swój własny kubek i miskę? Czemu nie! To nie takie trudne! Dzieci dowiedzą się, jak w prosty sposób, za pomocą specjalnych farb i pisaków można wykonać  na ceramice niepowtarzalne wzory.  Posiłek z własnoręcznie pomalowanego naczynia będzie smakował dużo lepiej!

STOP! Jak kubek to i podstawka! Tym zajmiemy się po krótkiej przerwie na rozruszanie kości. Dzieci wykonają techniką decoupage podstawkę pod kubek na swój ulubiony napój.

To będzie twórczy i kolorowy poniedziałek!

*Naczynia wymagają wypalenia w wysokiej temperaturze. Dzieła małych artystów będą gotowe do odbioru pod koniec turnusu.

WTOREK - PROJEKTANCI MODY - STWÓRZ WYMARZONĄ KOSZULKĘ 

Czy komuś marzy się oryginalny, ręcznie malowany i ozdobiony t-shirt? Na wtorkowych warsztatach dzieci poczują się jak prawdziwi projektanci mody! Autorski pomysł, projekt i wykonanie może oznaczać tylko jedno! Drugiej takiej koszulki w mieście, a nawet na caaałym świecie nikt  nie będzie miał!

*Prosimy o przyniesienie własnych jasnych, najlepiej bez nadruków t-shirtów:)

Co po przerwie na wygibasy? Zwierzaki, kwiatki, miecze i inne cuda - a to z wszystko będziemy robić z balonów!

ŚRODA - WYCIECZKA DO MUZEUM PANA TADEUSZA

Pierwsza część dnia to artystyczna przygoda w Muzeum Pana Tadeusza. Na warsztatach nauczymy się rysować światłem bez użycia aparatu fotograficznego. Wykonamy fotogramy i zobaczymy, jak wygląda świat w błękitnych barwach.

Po powrocie do Krzywego Komina czekaja nas kolejne kreatywne wyzwania! W trakcie warsztatów z fantazją ozdobimy worek na wakacyjne skarby. Frędzle, pompony, guziki, ulubione postaci z bajek, gier czy symbole ulubionego klubu sportowego - wyobraźnia nie zna granic! Jedynym ograniczeniem będzie powierzchnia.

CZWARTEK - DEKORATOR WNĘTRZ - MOJA WŁASNA PODUSZKA / ORGANIZER NA BIURKO

Poduszka - codzienny towarzysz podczas leżakowania, snu i pobudki. Myśleliście kiedyś o tym, żeby własnoręcznie namalować na poszewce taki wzór, jakiego nie dostaniecie w żadnym sklepie? To wcale nie jest takie trudne! Wystarczą farby i pisaki do tkanin. Pracę ułatwią nam również szablony. Będziemy mogli także przyszyć do naszej poszewki różnego rodzaju dodatki, które z pewnościa dodadzą jej uroku!

W drugiej części czwartkowych, kreatywnych warsztatów zrobimy organizer na biurko. Kredki, pisaki i inne przybory szkolne muszą mieć swoje miejsce! Wykorzystamy do tego m.in. puste puszki, pudełka i  rolki od papieru, mówiąc w skrócie- zrobimy coś, z niczego.

PIĄTEK - MAPA MARZEŃ / LAMPKA Z RECYKLINGU

Młodsi czy starsi - każdy z nas ma marzenia i każdy powinien je spełniać! W ostatni dzień warsztatów będziemy tworzyć mapę marzeń, którą będziecie mogli zawiesić w swoim pokoju. Mapa ma być przypominajką, aby każdego dnia robić jeden mały krok, w kierunku realizacji swoich marzeń! Będziemy m.in. rysować, korzystać z kolorowanek i z gazet.

W drugiej części zajęć wyczarujemy magiczną, dekoracyjną lampkę, która będzie dawać  ciepłe i przyjemne światło:)

Sprawdź cały program KREATYWNYCH WAKACJI 2020 >>>>> KLIKNIJ TUTAJ!

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................

CENA:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty. (*) Rabat odliczany jest od ceny regularnej.

2) 125 zł za cały jeden dzień

3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł (+ możliwość wykupienia posiłku 12 zł)

4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty!

CO OBEJMUJE CENA?

 • fantastycznych prowadzących i animatorów
 • warsztaty i kreatywne animacje
 • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
 • wyżywienie

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania)

9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe  cz.1

12:00-12:30 - przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe

12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2

14:00 -14:30 – obiad (II danie)

14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje)

16:00 -16:30 – odbiór dzieci

(*) PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ! Odliczeniu podlega w przypadku dodatkowej promocji większy rabat. 

................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

 • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
 • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
 • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
 • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
 • Dzieci są odbierane z warsztatów, w recepcji budynku. Rodzice nie mają możliwości wchodzenia do sal warsztatowych.
 • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
 • Podczas posiłków dzieci dostają naczynia i sztućce jednorazowego użytku.
 • Jeśli podczas prowadzenia zajęć dziecko będzie się źle czuło, rodzic ma obowiązek odebrać dziecko jak najszybciej jest to możliwe.
 • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.

Regulamin "Kreatywne Wakacje" w CRZ Krzywy Komin 2020

Prowadzący: Edyta Karpicka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego- kierunek zarządzanie. Łączy przyjemne z pożytecznym i trenuje uważność malując kubki, filiżanki, cukierniczki czy ubrania na zamówienie. Nie boi się nowych wyzwań, a z niepowodzeń wyciąga lekcje na lepszą przyszłość. Pochłonięta psychologią i poznawaniem swojego wnętrza, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, medytację i „wietrzenie głowy”.

Cena:

590 zł 531 zł

-10%

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE