WNĘTRZE NA START - PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ 3D

07-09.07.2020, 16.00-20.00 I 17.00-20.00

Aby mieszkać pięknie wcale nie potrzebujemy  wielkich pieniędzy. Liczą się dobre chęci, wyobraźnia i garść niebanalnych inspiracji! Zapraszamy na trzydniowe warsztaty skoncentrowane na opanowaniu umiejętności samodzielnego projektowania wnętrz w bezpłatnym programie do kreacji 3D - BLENDER.

Dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi oprogramowanie znajduje szerokie zastosowanie w aspekcie modelowanie architektury i projektowania wnętrz oraz mebli. Uczymy praktycznego wykorzystania poszczególnych funkcji programu, dzieki którym przygotujesz profesjonalnie koncepcje swoich aranżacji.

Warsztaty skierowane są do osób stawiających pierwsze kroki w projektowaniu wnętrz oraz dla każdego, kto chce samodzielnie zaaranżować swoje mieszkanie, ale brakuje mu odwagi i pomysłów.

Warsztaty  podzielone są na trzy spotkania: 

  • 07.07.2020, godz. 16.00-20.00
  • 08.07.2020, godz. 17.00-20.00
  • 09.07.2020, , godz. 17.00-20.00

* Jeżli posiadasz własny sprzęt, przynieś go na zajęcia. Warunkiem jest zainstalowanie najnowszej wersji oryginalnego, bezpłatnego programu BLENDER. Program dostępny jest na stronie: www.blender.org
W formularzu zgłoszeniowym w polu UWAGI napisz, czy potrzebujesz naszego wsparcia:)

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Mirosław Rajkowski

Mgr historii sztuki, artysta i instruktor multimediów – prowadzi szkolenia dla dorosłych z technik filmowych i grafiki 3D od kilku lat m.in. w Otwartych Pracowniach Plastycznych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE