PROJEKTOWANIE UBIORU, WARSZTATY MISTRZA

11-20.10.2019

Zapraszamy pasjonatów mody na wyjątkowe warsztaty projektowania ubrań z  uznanym projektantem, zwycięzcą V edycji Fashion Designer Awards - Serafinem Andrzejakiem. Stwórz z Serafinem kolekcję, która zostanie zaprezentowana na pokazie mody - wielkim finale cyklu warsztatów Kultury Ubioru! 

UWAGA! Napisz w polu "UWAGI", dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach Projektowania ubioru.

Podczas sześciodniowego cyklu bezpłatnych warsztatów Serafin Andrzejak podzieli się z Tobą wiedzą, umiejętnościami i bogatym doświadczeniem projektanta mody. Pod czujnym okiem mistrza zyskasz okazję, by stworzyć wyjątkowy projekt i go urzeczywistnić, a następnie zaprezentować podczas pokazu podsumowującego projekt „Trampolina do kultury”.

Czego możesz się spodziewać? Opierając się na bogatym doświadczeniu Serafina Andrzejaka dowiesz się, jak przenosić własne pomysły na papier - zapoznasz się m.in. ze specyfiką tworzenia rysunku modowego z wykorzystaniem różnorodnych technik, dowiesz się jak na ich podstawie konstruować prototypy, a finalnie niesamowite kreacje! To świetna okazja, żeby poznać wszystkie sekrety mistrza projektowania. I to bezpłatnie! Serafin Andrzejak będzie Cię inspirował na każdym etapie pracy.

Materiały prasowe Serafina Andrzejaka

 

Warsztaty są przeznaczone dla:

 • początkujących projektantów
 • osób posiadających podstawową wiedzę dotyczącą projektowania
 • osób potrafiących posługiwać się maszyną do szycia
 • kandydatów szkół artystycznych, pragnących przygotować się do studiów kształcących w kierunku projektowania ubioru
 • pasjonatów mody

Zapis obowiązuje na cały cykl warsztatów! 

Terminy warsztatów:

 • 11.10. (piątek), godz. 16.00-21.00
 • 12.10. (sobota), godz. 12.00-18.00
 • 13.10. (niedziela), godz. 12.00-18.00
 • 18.10. (piątek), godz. 16.00-21.00
 • 19.10. (sobota), godz. 12.00-18.00
 • 20.10. (niedziela)godz. 12.00-18.00

Udział w warsztatach jest bezpłatny. UWAGA! Napisz w polu "UWAGI", dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach Projektowania ubioru.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Ubioru. Cykl Kultura Ubioru powstał z myślą o miłośnikach mody i eksperymentów z igłą i nitką w roli głównej. Uczestnicy będą rozwijać umiejętności z zakresu szycia, projektowania ubrań oraz wyrobu ozdób i dodatków.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania CRZ Krzywy Komin w celu ich prezentacji podczas wystawy finałowej. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Serafin Andrzejak

Projektant pełen pasji, którego dusza jest generatorem inspiracji dla innych. Uczestnik I polskiej edycji Project Runway, którego jury stanowią sławy świata mody, takie jak polska topmodelka Anja Rubik, fotograf mody Marcin Tyszka, czy projektant Mariusz Przybylski. Karierę rozpoczął rok po ukończeniu Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Od najmłodszych lat interesował się modą. Jego projekty są nacechowane prostotą, minimalizmem i tradycyjną formą, a ich znak firmowy to połączenie klasycznej elegancji z charakterystyczną czernią. Serafin brał udział w kilku konkursach dla młodych projektantów. Jest zwycięzcą V edycji Fashion Designer Awards, konkursu przeznaczonego dla młodych i zdolnych projektantów. Zwycięstwo dało mu możliwość doskonalenia swoich umiejętności w Danii pod nadzorem samej Anne Sophie Madsen. Pracował przy realizacji programu Top Model dla TVN, w dwutygodniku Gala oraz miesięczniku In Style.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE