PRZEBUDZENIE WIOSNY! WARSZTATY DLA DZIECI

28.03.2021, 11:00-16:00

Kwitnie przyroda – rozkwita zabawa!

Wiosną świat staje się piękniejszy, a słoneczna aura dodaje energii i sprzyja kreatywnym pomysłom. My już wiemy, że coś fajnego w trawie piszczy - OTWIERAMY SEZON WIOSENNYCH ATRAKCJI DLA DZIECI! W niedzielę – 28 marca – zapraszamy na warsztaty pełne kwiatów, twórczości i magii. W programie: zajęcia kosmetyczne, florystyczne oraz  plastyczne. Zajęcia tematyczne dopasowane są stopniem trudności do różnych grup wiekowych. Z pewnością każde dziecko znajdzie tu coś dla siebie!

Przyroda to temat bliski naszemu sercu ❤ Z natury czerpiemy inspirację do zabawy! Podczas zajęć Ogród wróżki dzieci będą miały okazję wyczarować magiczny ogródek z własnoręcznie zasadzonych roślinek, a także wykonać magiczne elfy, wróżki, ławeczki, mebelki i inne elementy niezbędne do stworzenia bajkowego ogrodu.

Na uczestników będą czekały również sezonowe rośliny oraz traw, które staną się bazą do stworzenia wyjątkowych kompozycji na głowę. Naturalne wianki wniosą do każdej wiosennej stylizacji powiew świeżości i rozpromienią dziecięce buzie.

Czas na przyjemną podróż po świecie pięknych zapachów! Podczas warsztatów Malinowy prysznic wykorzystamy bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, orzeźwiające kosmetyki. Mamy mnóstwo pomysłów i proste receptury. A tworzenie takich kompozycji i mikstur to wielka frajda  i niesamowicie kusząca przygoda. Zapach słodkich pomarańczy i malin będzie unosił się w powietrzu!

W każdym dziecku jest mały artysta! Podczas warsztatów Namaluj swoją wiosenną wróżkę za pomocą farbek akwarelowych stworzymy magiczne wróżki, inspirowane kwiatami, kolorowymi chmurami czy rozgwieżdżonym niebem. To fantastyczna gimnastyka dla rąk i  wyobraźni! 

Maluchy zapraszamy do  do świata magii i czarów! Wspólnie przygotujemy niezbędne atrybuty - różdżki i ozoby na głowę, które wzmocnią niezwykłe moce leśnych wróżek. Kreatywną zabawę urozmaicą błyszczące papiery, tęczowe piórka i kolorowe tasiemki. Dorzucimy do tego garść cekinów oraz szczyptę sztuczek. Efekt WOW gwarantowany!

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

Cena:

69 -95 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE