Przedsiębiorczy MasterClass - zostań skutecznym przedsiębiorcą

13-14.10.2018, 10:00 - 17:00; 09:00 - 16:00

Myślisz o stworzeniu własnego biznesu, ale nie jesteś pewien, czy ma szansę powodzenia? A może masz już firmę, ale od dłuższego czasu nie potrafisz jej rozwinąć i poprawić wyników?

Przedsiębiorczy MasterClass - zostań skutecznym przedsiębiorcą to jedyny w Polsce program edukacji dla początkujących i mniej doświadczonych przedsiębiorców. Przekazywana wiedza dotyczy polskiego rynku i rodzimych realiów prowadzenia i rozwijania biznesu, a prowadzący to doświadczony specjalista.

Czego się dowiesz:

Blok 1. Sobota: Jak ocenić pomysł biznesowy, zbadać rynek i stworzyć wartość dla klienta

 • Poznaj 5 elementów składowych każdego biznesu i zyskaj wiedzę najlepszych ekspertów z zakresu potrzeb ludzi i klientów. Czy wiesz za co ludzie są w stanie zapłacić i ile? Dlaczego prosty zegarek naręczny może kosztować 90 zł, a Rolex już 60 tys. zł i ciągle znajdzie się klient, który zechce go kupić? I jak to jest, że ludzie, chcąc kupić wiertarkę, nie kupują wiertarki, tylko dziurę w ścianie?
 • Uzyskaj dostęp do wiedzy, którą niechętnie dzielą się przedsiębiorcy i eksperci biznesu. W tym odpowiedź na pytanie: „Dlaczego ludzie kupują i co zrobić, by kupili akurat mój produkt lub usługę?”
 • Poznaj 10 sposobów na ocenę rynku. Zdobądź wiedzę z zakresu oceny potencjału biznesowego produktów i usług, a także żelazną zasadę rynku, czyli jak sprawdzić czy istnieje rynek i zapotrzebowanie na co, co zamierzasz oferować i sprzedawać
 • … i wiele więcej!

W tym bloku dowiesz się jak oceniać potencjał biznesu danego pomysłu na firmę, jak analizować rynek oraz czego chcą ludzie - i za co są skłonni zapłacić.

Dla uczestników dodatkowo autorski ebook: „Oceń rynek, zanim zaczniesz działać. Czy na tym rynku są klienci? Przeprowadź analizy i sprawdź. Poradnik krok po kroku”.

Blok 2. Sobota: Tworzenie produktu i wartości dla klienta oraz budowanie wiarygodności

 • Na co powinieneś zwracać uwagę, aby to, co stworzysz, miało rzeczywistą wartość dla klienta
 • Jak budować zaufanie klientów do Ciebie i Twojej marki, oraz dlaczego wiarygodność to podstawa każdego biznesu
 • Dowiedz się w jaki sposób komunikować się z klientem i dlaczego powinieneś to robić już na etapie tworzenia produktu lub usługi
 • Dlaczego konkurencja to dobra rzecz i jak wykorzystać obecność rywali rynkowych na swoją korzyść
 • Produkt cyfrowy lub fizyczny - co stworzyć i kiedy
 • W jaki sposób przetestować swój pierwszy produkt z klientem i zrobić to możliwie najtaniej, czyli tworzenie pierwszej wersji (tzw. minimum viable offer)
 • W jaki sposób budować skuteczną przewagę konkurencyjną, tworząc własną kategorię (tak, kategorię!) produktów lub usług
 • … i wiele więcej!

W tym bloku dowiesz się jak wykorzystać swoje mocne strony oraz jak budować przewagę nad innymi firmami poprzez analizowanie konkurencji.

Dla uczestników dodatkowo dwa autorskie ebooki: „Jak tworzyć cyfrowe produkty. Aplikacje, ebooki, oprogramowanie. Poradnik przedsiębiorcy” oraz „Jak sprzedawać i prezentować produkty fizyczne. Restauracja? Odzież? Obudowie? Dowiedz się, jak wyróżnić się wśród konkurentów. Poradnik przedsiębiorcy”.

business-3152586_1280

Blok 3. Niedziela: Marketing: Jak przedstawiać swój produkt i wprowadzić go na rynek

 • Dowiedz się jak skutecznie wprowadzać produkty i usługi na rynek - i jak robić to możliwie najtaniej
 • Jak zwrócić uwagę klienta, czyli dlaczego wzbudzić jego zainteresowanie lub nawet pożądanie
 • Dlaczego „obraz” ma znaczenie, czyli techniki wizualizacji i oprawiania
 • Poznaj skuteczne techniki marketingowe o nazwach „Pozwolenie” i „Przyzwyczajanie”
 • Kiedy i jak wykorzystać metodę „za darmo”, czyli bezpłatnego oferowania swoich produktów lub usług
 • Dowiedz się jak wyceniać produkty i czym są wskaźniki COCA i LTV, o których często zapominają przedsiębiorcy
 • Zyskaj wiedzę z szacowania kosztów dystrybucji i kosztu dostarczania produktów
 • Jak wyceniać oferty B2C i B2B
 •  … i wiele więcej!

Ten blok pozwala naprawdę zrozumieć swojego klienta i na tej podstawie stworzyć dla niego przemyślaną, skuteczną ofertę, którą później możesz mu przedstawić.

Dla uczestników dodatkowo dwa autorskie ebooki: „Zostań mistrzem marketingu. Najlepsze narzędzia i sprawdzone porady na skuteczny marketing” oraz „Serwis plotkarski czy reklama w TV? Docieraj do klienta przez właściwe medium. Co i kiedy wybrać – rzeczowy przewodnik”.

Blok 4. Niedziela: Sprzedaż i finanse

 • Dlaczego o wiele łatwiej coś sprzedać, kiedy klient Ci ufa
 • Wspólny grunt, czyli jak go znaleźć z klientem i dlaczego powinieneś
 • W jaki sposób sprzedawać „na wartości”, a jak sprzedawać „jako doradca” - różnice i co wybrać
 • Poznaj trzy uniwersalne waluty każdego biznesu...
 • ... i trzy rodzaje prowadzenia negocjacji z klientem
 • Dowiedz się, co zrobić, kiedy klient jest odporny na perswazję i jak ominąć popularne bariery przed zakupem
 • Zyskaj wiedzę z zakresu minimalizowania ryzyka przy sprzedaży
 • Dowiedz się czym jest retencja klienta i dlaczego powinieneś o nią dbać
 • Poznaj 4 skuteczne sposoby na podnoszenie dochodów
 • I dowiedz się jak tworzyć oferty dla klientów, gdy sprzedajesz coś za 200-500 zł, 1000-2000 zł, powyżej 5000 zł i powyżej 15 000 zł - jakie są różnice i jakie działania należy przeprowadzić dla każdej z tych ofert

W ostatnim bloku zyskasz wiedzę z zakresu finansów i sprzedaży, by lepiej zarządzać i jednym, i drugim. Wszystko to sprawi, że twoja firma stanie się bardziej rentowna i zacznie się lepiej rozwijać.

Dla uczestników dodatkowo trzy autorskie ebooki: „Jak sprzedawać online. Polecane narzędzia i sprawdzone porady. Sprzedawaj skutecznie przez internet”, „Jak na tym zarobić? Modele biznesowe. 15 sposobów na to, jak zarabiać na produktach i usługach” oraz „Sprzedaż w systemie 1-2-3. Autorski program sprzedażowy. Pozyskiwanie klientów B2B”

Cały cykl programu „Przedsiębiorczy MasterClass” to aż 14 godzin wiedzy i umiejętności, które zdobędziesz i wykorzystasz we własnym biznesie.

Istnieje możliwość zapisania się na wybrany blok. Cena pojedynczego bloku - 139zł. PROMOCJA - 109zł  obowiązuje do 25.09.18

Terminy:

13.10.2018; 10:00 - 17:00

14.10.2018; 09:00 - 16:00

Każdy blok trwa 3,5 godziny.

Dla kogo:

 • Dla osób, które poważnie rozważają założenie własnej firmy
 • Dla osób, które mają już działalność gospodarczą, ale chcą ją bardziej rozwinąć
 • Dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorczością i biznesem
 • I dla tych, którzy chcą rzucić pracę na etacie i zająć się pracą nad własnym marzeniem, ale najpierw muszą zyskać większą pewność, czy rzeczywiście warto
glive_masterclass

Na co jeszcze możesz liczyć?

Jako uczestnik pełnego programu „Przedsiębiorczy MasterClass - zostań skutecznym przedsiębiorcą” otrzymasz:

Bestseller „Stwórz jednorożca. Od idei po startup wart miliony” (sprawdź opinie na OnePress) w wersji drukowanej z autografem autora!

Pakiet 8 unikalnych ebooków dla przedsiębiorców, napisanych przez Grzegorza Kubera:

 1. "Oceń rynek, zanim zaczniesz działać"
 2. "Jak tworzyć cyfrowe produkty"
 3. "Jak sprzedawać i prezentować produkty fizyczne"
 4. "Zostań mistrzem marketingu"
 5. "Serwis plotkarski czy reklama w TV? Docieraj do klienta przez właściwe medium"
 6. "Jak sprzedawać online"
 7. "Jak na tym zarobić? 15 sposobów na to, jak zarabiać na produktach i usługach"
 8. "Sprzedaż w systemie 1-2-3. Pozyskiwanie klientów B2B"

I to ciągle nie wszystko! Przed Tobą jeszcze:

Udział w konkursie – do wygrania publikacja w czasopiśmie „StartUp Magazine”, który ma zasięg ogólnokrajowy i dociera do ok. 10 tys. osób. Niech inni dowiedzą się o Twojej firmie lub poznają Ciebie jako przedsiębiorcę! Zwycięzca wybierze temat publikacji wspólnie z autorem szkoleń, a przygotowaniem artykułu zajmie się redakcja magazynu wraz z udziałem zwycięzcy

Po zakończeniu cyklu otrzymasz certyfikat poświadczający ukończenie programu „Przedsiębiorczy MasterClass - zostań skutecznym przedsiębiorcą” oraz możliwość zakupu specjalnego VOUCHERA na godzinną konsultację z Grzegorzem Kubera.

Twój mąż chce założyć firmę, ale nie umie się za to zabrać? Chcesz zdobyć więcej klientów, ale jakoś Ci to nie wychodzi? Zastanawiasz się jakie narzędzia wybrać, aby stworzyć prototyp aplikacji mobilnej? Kup VOUCHER i spotkaj się sam na sam z Grzegorzem na terenie Wrocławia. Przekonasz się, że warto. Oto przykładowa opinia po godzinnej konsultacji:

„Uzyskałem wiele potrzebnych informacji i podpowiedzi, w którym kierunku powinienem iść i co poprawić. Dostałem dodatkowo konkretną propozycję dalszej pomocy. Jeśli miałbym wystawić ocenę, byłoby to 10/10” - Paweł Dołhańczuk, przedsiębiorca z doświadczeniem w branży finansów, Opole

Czy potrzebny jest komputer? Nie jest obowiązkowy. Przyda się natomiast coś do robienia notatek.


Zapraszamy również na:

JAK PISAĆ SKUTECZNIE. PISZ LEPIEJ: WPISY NA BLOGA, ARTYKUŁY DO MEDIÓW LUB NAWET WŁASNĄ KSIĄŻKĘ

     Kiedy: 20 października 2018  

JAK ZDOBYWAĆ KLIENTÓW - SZKOLENIE DLA FREELANCERÓW I SAMOZATRUDNIONYCH

     Kiedy: 17 listopada 2018  

ZOSTAŃ MISTRZEM E-MAILI – OPANUJ SZTUKĘ KOMUNIKACJI CYFROWEJ

     Kiedy: 24 listopada 2018

Prowadzący: Grzegorz Kubera

Jest założycielem i dyrektorem generalnym firmy doradczo-technologicznej Serigala Tech, a także Interim Managerem – czyli menedżerem „do wynajęcia”, który specjalizuje się w marketingu, sprzedaży i technologiach ICT. Pomaga mniej doświadczonym przedsiębiorcom w budowaniu i rozwijaniu firm. Prowadzi studio przedsiębiorczości GLIVE.pl, gdzie oferuje m.in. konsultacje, doradztwo, a także program mentoringowy dla założycieli startupów. Autor książki „Stwórz jednorożca. Od idei po startup wart miliony”, bestsellera na polskim rynku i ponad tysiąca artykułów na temat technologii i IT, biznesu, nauki oraz rozwoju osobistego do takich mediów jak „Newsweek”, „Bloomberg Businessweek”, „Money.pl”, „Szef Sprzedaży”, „Forbes.pl”, „My Company Polska” i in. Ghostwriter dla prezesów największych firm w Polsce w ramach usługi Serigala Leadership Ghostwriting.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE