PODARUJ 1% NA ROZWÓJ DZIECI I MŁODZIEŻY

01.04-01.06.2020

Chcesz wspierać rozwój dzieci i młodzieży? Podaruj 1% na wartościowe inicjatywy, które wyrównują szanse i rozwijają potencjał najmłodszych! Z Twoją pomocą możemy dalej działać i mimo obecnych trudności tworzyć tak ważne i potrzebne inicjatywy dla najmłodszych, w tym dzieci zmagających się z niepełnosprawnością i trudną sytuacją materialną. 

Dzięki porozumieniu z Fundacją Kamienica 1 mamy szansę pozyskać środki na realizację celu pożytku publicznego. Twój 1% może pomóc - to bardzo proste: 

  • Wpisz na druku rozliczenia rocznego nr KRS: 0000377928
  • Koniecznie wpisz w rubryce CEL SZCZEGÓŁOWY: Wsparcie inicjatyw dla dzieci i młodzieży

Zebrane środki przeznaczymy na edukację i dostęp do kultury dzieci i młodzieży, w tym: 

  • OPEN ART. Udogodnienia - to projekt, który przełamie bariery i ograniczenia! Obejmie dzieci i młodzież zagrożoną wykluczeniem. Zebrane środki pomogą nam zorganizować BEZPŁATNE artystyczne zajęcia i spotkania z kulturą dla m.in. dzieci z niepełnosprawnością, niedowidzących i niedosłyszących, zagrożonych wykluczeniem ekonomicznym i społecznym.  Dzieci będą miały szansę doświadczać sztukę poprzez głębię wszystkich zmysłów i nieograniczoną wyobraźnię!

 

  • Trampolina do kultury - kolejna edycja szalenie artystycznego projektu! W tym roku dzieci i młodzież zapraszamy do międzypokoleniowej pracowni, gdzie będziemy rozwijać się i uczyć od siebie nawzajem w nieustającym zachwycie! W programie m.in. warsztaty kulinarne, krawieckie, fotograficzne, rękodzielnicze... . Wszystkie zajęcia oczywiście 100% bezpłatne i 100% twórcze.

Mamy gorącą nadzieję, że razem uda nam się zrealizować te niezwykle potrzebne inicjatywy. Twoje wsparcie może realnie pomóc! 

Dziękujemy za każdy gest pomocy!

#1ProcentWspólnyCel

 

Cena:

1% podatku zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE