Przemawianie publiczne

16.05.2015, 10:00-13:00

Czy przemawianie publiczne jest zarezerwowane tylko dla wielkich przywódców? A może dobry lider to niekoniecznie wyśmienity mówca? Rozważania wokół przywództwa w kontekście skutecznej komunikacji.

Prowadzący: Robert Umpirowicz

Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Podyplomowego Studium Coachingu w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, absolwent Podyplomowego Studium SWPS o kierunku: „Psychologia w życiu firmy”, absolwent Szkoły Trenerów Biznesu Moderator we Wrocławiu. Od 2004 do 2011 roku specjalista ds. sprzedaży w branży spożywczej, przemysłowej, finansowej i usługowo-doradczej w sektorach FMCG, B2C i B2B. Od 2012 roku menedżer sprzedaży odpowiedzialny za procesy szkoleniowe w zakresie technik sprzedaży, perswazji, motywacji w zespole terenowym w firmie z branży finansowo-doradczej. Instruktor zajęć Aikido z uprawnieniami instruktora rekreacji o specjalności samoobrona od 2004 roku. Z pasji coach kariery i rozwoju osobistego. Od stycznia 2016 roku właściciel firmy RU-Rozwój Umiejętności działającej w obszarze szkoleń z zakresu obrony przed manipulacją i przemówień publicznych.

Prowadzący: Monika Francuz

Obecnie studentka Politechniki Wrocławskiej, wydziału architektury, kierunku: Gospodarka Przestrzenna. Aktywny udział w projekcie mającym na celu działanie w praktyce na zasadzie scoutingu i mentoringu w pracy network marketingowej i network internetowej. Od stycznia 2015r. członek wrocławskiego klubu Toastmasters. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, osoby, próbować nowych rzeczy, smaków, ponieważ każdy najdrobniejsza element jest nowym doznaniem i może wpłynąć na kształt mojego życia. W życiu kieruję się zasadą: “Rób to co kochasz, kochaj to co robisz, a nigdy nie będziesz musiała pracować”.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE