Przerabiamy dawne ubrania - warsztaty krawieckie dla seniorów

05.11.2016, 11.00-17.00

ODŚWIEŻAMY GARDEROBĘ! Szafa każdego z nas kryje ubrania, których nie używamy, zapomnieliśmy o nich, a przy odrobinie kreatywności i umiejętności możecie stworzyć coś nowego, unikalnego dla siebie lub swoich bliskich. Ze starej koszuli może powstać fantastyczna sukienka dla wnuczki, mała aplikacja zmieni oblicze bluzki, a sukienka przeobrazi się w fantastyczną spódnicę. Kochani SENIORZY podczas warsztatów krawieckich z Moniką Ferenc czeka na Was moc pomysłów i duża dawka szycia w praktyce. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Was do samodzielnego wykorzystania pozyskanej wiedzy w domowych warunkach! Zapisy:

  • poprzez formularz  PO PRAWEJ STRONIE :) :) 
  • lub telefonicznie pod numerem 71 733 44 30
  • lub osobiście w CRZ Krzywy Komin (ul. Dubois 33-35 a, Wrocław).
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl  …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. WAŻNE: Materiały na warsztaty zapewnia Fundacja OPEN MIND – organizator Laboratorium Designu i Sztuki. Powstałych prac nie zabieramy do domów! Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt, która odbędzie się od 10 do 31 grudnia w CRZ Krzywy Komin.  

Prowadzący: Patrycja Pryśko

"Mam na imię Patrycja i szycie jest moją pasją. Maszyna do szycia towarzyszy mi od dziecka. Moja mama była "krawcową-amatorką" i już jako mała dziewczynka zaglądałam jej przez ramię i obserwowałam podczas szycia. Przy niej stawiałam pierwsze kroki w świecie domowego szycia. Mając 15/16 lat uszyłam swój pierwszy żakiet na podszewce. Szycie przez całe moje dorosłe życie jest dla mnie swoistą ostoją i wielokrotnie ratowało mnie przez złym światem. Ilekroć mam problem do przemyślenia, stres do oswojenia - to przy maszynie dochodzę do siebie i nabieram równowagi i szerszego spojrzenia na to, co się dzieje. I to maszyna pozwala mi uwolnić artystyczne pokłady, które we mnie drzemią. Obecnie, mając 4 letniego synka, szyję również dla niego, wyżywając się wręcz tworząc rzeczy pełne kolorów i wzorów. Liczę, że swoją pasją uda mi się zarazić też innych." www.pracowniamarcelito.blogspot.com https://www.facebook.com/Pracownia.Marcelito/ https://www.instagram.com/patka_marcelito/

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ KRZYWY KOMIN

ZAPISY ZAMKNIĘTE