Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej po angielsku

04.03.2017, 11:00-14:00

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dotyczącym rozmów kwalifikacyjnych, które odbędzie się w języku angielskim na poziomie B1 (pre-intermediate) Przetrwanie na rynku pracy wymaga sprostania różnorodnym wyzwaniom. Pierwszym z nich jest pozytywne przejście rozmowy kwalifikacyjnej. Wielu ludzi uważa, że wyuczenie się gotowych odpowiedzi na najpopularniejsze pytania rekruterów zapewni sukces podczas rekrutacji. Współcześni rekruterzy stawiają przed nami trudniejsze zadania, których wiele osób nie potrafi skutecznie rozwiązać. Często zdarza się, że jeden kandydat na dane stanowisko odnosi druzgocącą porażkę, natomiast inny o podobnych kwalifikacjach i doświadczeniu zostaje przyjęty od razu. Wszystko zależy od umiejętnego przygotowania się do takiej rozmowy. Podczas szkolenia dowiesz się:

  • jak poradzić sobie ze stresem;
  • jak wypaść pozytywnie w oczach rekrutera;
  • jak odpowiedzieć prawidłowo na najbardziej zaskakując pytania;
  • jak płynnie komunikować się z rekruterem;
  • jak działać zgodnie z etykietą rozmów kwalifikacyjnych;
  • jak być szczerym a jednocześnie skutecznym.
Szkolenie to również próbne rozmowy kwalifikacyjne obejmujące wszelkie, nawet najbardziej wymagające i stresujące scenariusze prowadzenia rozmowy. Warsztaty zapewniają kompleksowe przygotowanie, dzięki udziałowi doświadczonego rekrutera, który prowadził rozmowy kwalifikacyjne w Kijowie na rzecz Międzynarodowego Memoriału Walerego Łobanowskiego w 2010 r.oraz Doniecku na rzecz wydarzenia UEFA Euro 2012. Po ukończeniu szkolenia żadna rozmowa kwalifikacyjna nie będzie stanowić dla Ciebie przeszkody. Zapisz się już dziś i zapewnij sobie łatwiejszy start w przyszłej karierze!

Prowadzący: Dominik Letner

W 2012 roku ukończył studia na kierunku filologia angielska z dwoma specjalnościami: nauczanie języka angielskiego oraz przekład na Uniwersytecie Opolskim i Wrocławskim. Od 2013 roku pracował jako nauczyciel albo tłumacz na rzecz firm KGHM Polska Miedź S.A., Electrolux, Wrocław Airport, LG Electronics, Auchan Polska, PCC Rokita S.A., Parker Hannifin i wielu innych. Jednocześnie zgłębiał temat rozwoju osobistego we własnym zakresie. W 2013 roku założył firmę WORDLORD. W 2014 roku ukończył pierwszy tom z pięciotomowej serii gatunku fantasy oraz wykształcił się w zakresie automotywacji oraz zarządzania czasem. Od 2015 roku zaczął wplatać elementy wiedzy o rozwoju osobistym w swoje zajęcia języka angielskiego. W 2016 roku sprzymierzył się z firmą Serendipity Kostiantyn Krasnolutskyi, z której właścicielem stworzyli unikatowe warsztaty rozwoju osobistego. Jego pierwsze warsztaty z zarządzania czasem, jak również warsztaty jego partnera biznesowego z krytycznego myślenia okazały się sukcesem, dzięki czemu zyskał wierne grono odbiorców oraz informację zwrotną pozwalającą zarówno ulepszyć dotychczasowe warsztaty jak i utworzyć nowe. Obecnie zajmuje się on wraz ze swoim partnerem biznesowym prowadzeniem specjalnych kursów językowych, warsztatów rozwojowych w języku polskim, angielskim i innych, organizacją wycieczek turystycznych oraz wsparciem rekrutacji studentów z Europy wschodniej na polskie uczelnie.

Cena:

50 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE