PRZYJAZNY TRENING ROZMOWY REKRUTACYJNEJ - CZYLI NIE MA TRUDNYCH PYTAŃ

14.06.2021, 16:00-19:45

Dla kogo jest ten trening:

 • dla kandydatów, którzy chcą poczuć się pewniej w trakcie rozmowy rekrutacyjnej,
 • dla osób, które chcą dowiedzieć się jak są odbierane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej – jakie są ich mocne strony, oraz nad czym mogą popracować,
 • dla osób, które chcą świadomie budować swoją karierę zawodową i zwiększyć  swój wpływ na przebieg procesu rekrutacji, poprzez rozwijanie umiejętności skutecznej autoprezentacji.

Co zyskasz biorąc udział w treningu:

 • nauczysz się budować skuteczne sprzedażowe odpowiedzi, które przekonają przyszłego pracodawcę,
 • poszerzysz perspektywę, spoglądając na proces rekrutacyjny oczami pracodawcy,
 • weźmiesz udział w symulacji rozmowy rekrutacyjnej i poznasz swoje mocne strony oraz obszary do poprawy.

Program treningu:
1. Rozmowa rekrutacyjna – jako etap w procesie szukania pracy.
2. O czym warto pamiętać przed spotkaniem.
3. Przebieg rozmowy kwalifikacyjnej, w tym:

 • autoprezentacja, pierwsze wrażenie
 • trudne/kłopotliwe pytania (w trakcie naszego spotkania skupimy się na Twoich przykładach trudnych pytań i wspólnie poszukamy na nie odpowiedzi).

4. Symulacja rozmowy rekrutacyjnej (z udziałem Gościa Pani Agnieszki Kotarby).

Po zakończeniu symulacji uczestnik otrzymuje informację zwrotną dot. swoich mocnych stron oraz  tego, co w przyszłości powinien poprawić w drodze do upragnionej  pracy.Konstruktywne sugestie, przekazywane w przyjaznej atmosferze, stanowią dla uczestnika pole do przemyśleń, analizy własnego wystąpienia. W ten sposób poziom wiedzy, samoświadomości oraz zaangażowanie uczestników – wzrasta. Informacja zwrotna dotyczy m.in.: struktury wypowiedzi, zastosowanych argumentów, postawy ciała, gestykulacji, zarządzania czasem w trakcie wypowiedzi.

Udział w treningu poprzedza wypełnienie ankiety oraz przesłanie CV. Uzyskane wyniki pozwolą dopasować część praktyczną zajęć do potrzeb osób uczestniczących.


Prowadzący:

Grzegorz Mikołajczak – specjalista ds. kadr, doradca zawodowy, trener biznesu, członek organizacji Toastmasters. Od początku kariery zawodowej związany z branżą szkoleniową. Zainteresowanie rozwojem osobistym realizuje, pomagając innym w rozpoznaniu oraz maksymalizacji ich zawodowego potencjału. W wolnym czasie wspiera Stowarzyszenie Maraton Pomysłów Społecznych, uczestnicząc w projektach, które wpływają pozytywnie na rzeczywistość.

Symulacje rozmowy rekrutacyjnej wspólnie z Prowadzącym, przeprowadzi:

 


Agnieszka Kotarba – psycholog, trener biznesu, coach oraz wykładowca SWPS i Wyższej Szkoły Bankowej. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej SWPS o specjalizacji psychologia biznesu, a także Dziennikarstwa i Zarządzania Informacją na Uniwersytecie Wrocławskim. Od ponad 15 lat skoncentrowana na wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego pracowników różnych szczebli korporacji. Swoje doświadczenie szkoleniowe i coachingowe zdobywała m.in. w branży finansowej, FMCG, medycznej, lotniczej i produkcyjnej. 15 lat współpracowała z działem personalnym w bankowości, gdzie jako manager w obszarze HR odpowiadała za rozwój i szkolenia pracowników całej firmy. 


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).  


Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

 • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
 • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
 • Połącz się z nami  w wyznczonym terminie i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
 • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)


Program realizowany jest w ramach projektu „Nasz Krzywy Komin” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND 

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

6

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE