PRZYJEMNOSTKI! DZIEŃ KOBIET W KRZYWYM KOMINIE

06-08.03.2021, 12:00-19:30

W Dzień Kobiet pragniemy podarować Wam Przyjemnostki – małe wielkie radości, chwile relaksu i inspirację płynącą z natury! Przygotowaliśmy dla Was warsztaty pełne twórczości, w kobiecym gronie i przy aromatycznej herbacie (i nie tylko). Stworzone na warsztatach prace to przyjemnostki, które zaniosą do Waszych wnętrz piękno, naturę i pasję❤️.

Świętowanie rozpoczynamy już  od 6 marca, w samo południe wiosennymi warsztatami MAKRAMY. Na powitanie lampka włoskiego, musującego wina! W przyjaznej, relaksującej atmosferze będziemy uczyć się sztuki wiązania sznurków. Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy naturalne dekoracje ścienne, pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.

Wyprzedzamy kalendarzową wiosnę! Serwujemy wielokolorową paletę propozycji z florystycznym twistem, które wniosą was na wyższy poziom radości! Zapraszamy na premierową odsłonę warsztatów –  SEKRETY ROŚLIN, CZYLI ROŚLINNE ODLEWY. To propozycja dla tych kobiet, które pragną poznać technikę odbijania roślin w glinie i tworzenia odlewów.Technika ta pozwala na uchwycenie delikatności i kruchości roślin, zaś w połączeniu z subtelną akwarelą, uwypuklić roślinne detale i dopełnić to małe dzieło sztuki.

W tym roślinnym repertuarze nie mogło zabraknąć specjalnej edycji LASU W SŁOIKU. Podczas warsztatów odkryjemy tajniki powstawania i poznamy zasady jego pielęgnowania. Własnoręcznie stworzymy unikatowy ekosystem!

W Dniu Kobiet warto otoczyć umysł i ciało pozytywną energią płynącą z natury! Podczas warsztatów HERBATKI PROSTO Z ŁĄKI skomponujemy napary ziołowe pełne dzikich roślin i kobiecej mocy! Takie mieszanki nie tylko pięknie wyglądają, ale skrywają nieocenione bogactwo witamin i szalenie ciekawych smaków. Z miejsca robi się lżej i cieplej w głowie i sercu. A w prezencie – wydrukowany pakiet łąkowej wiedzy idealny na początek przygody z naturalnymi herbatami, nalewkami czy olejkami.

Miłośniczki artystycznych twórczości zapraszamy na warsztaty malowania roślinnych szkiców w technice AKWARELI, które poprowadzi Secret Spot. To relaksująca technika, dająca dużo satysfakcji i relaksu.  Na miejscu na uczestniczki będzie czekała pyszna herbatka i słodki poczęstunek, aby w pełni cieszyć się czasem tu i teraz.

Na Dzień Kobiet stwórz dla siebie mały kawałek szklanego piękna! Na warsztatach WITRAŻU uczestniczki poznają tajniki witrażownictwa i wykonają własnoręcznie witraż, który zabiorą ze sobą do domu. Ograniczać ich będzie tylko wyobraźnia, bo o całą resztę zadba pracownia szkła artystycznego Oszkloona.

Będzie dużo dobrej, dziewczyńskiej energii!!!

Przyjemnostki – to również wspaniała zabawa dla Małych Kobiet. Na najmłodsze uczestniczki czekają m.in. warsztaty z  tworzenie naturalnych kosmetyków. Będziemy czarować z natury! Zanurzymy się w świat aromatycznych olejków, suszonych ziół i kwiatów. Wykorzystam bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, orzeźwiające kosmetyki.

Dziewczyny poszukujące kreatywnych rozrywek zapraszamy na  zajęcia MAGICZNE DIY, podczas których powstaną naturalne obrazy z suszonych kwiatów i kolorowych sznurków. Do tego garść wyobraźni i arcydziełko gotowe!

 

Prezent na Dzień Kobiet? Podaruj bliskiej kobiecie Przyjemnostki! Kup VOUCHER na wybrany warsztat ❤️ Przy zapisie wpisz w pole uwagi: voucher.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

  6 MARCA

7 MARCA

 8 MARCA

Cena:

0-135 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE