PRZYJEMNOSTKI! DZIEŃ KOBIET

08.03.2020, 12:00-17:00

W Dzień Kobiet pragniemy podarować Wam Przyjemnostki - małe wielkie radości, chwile relaksu i inspirację płynącą z natury! Przygotowaliśmy dla Was warsztaty pełne twórczości  w kobiecym gronie i przy aromatycznej herbacie (i nie tylko). Storzone na warsztatach prace to przyjemnostki, które zaniosą do Waszych wnętrz piękno, naturę i pasję.

Zapraszamy panie i panny, kobiety i kobietki, dziewczyny i dziewuchy na wiosenną MAKRAMĘ. Na powitanie lampka włoskiego, musującego wina! W przyjaznej, relaksującej atmosferze będziemy uczyć się sztuki wiązania sznurków. Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy naturalne dekoracje ścienne, pasujące do wnętrz w stylu skandynawskim, boho czy urban jungle.

W Dniu Kobiet warto otoczyć umysł i ciało pozytywną energią płynącą z natury! Zapraszamy na cudownie odprężające warsztaty, podczas których przygotujemy  w 100% naturalne, roślinne kosmetyki. Zanurzysmy się w świat zmysłowych olejków eterycznych, suszonych ziół i kwiatów. Zyskamy także wiedzę o właściwościach naturalnych składników.

Przyjemnostki nie mogą odbyć się bez specjalnej edycji LASU W SŁOIKUZ okazji Dnia Kobiet zamkniemy w szkle leśny ekosystem, a także własnoręcznie pomalujemy ekologiczną torbę w botaniczne wzory! Na  miejscu będzie na Was czekać pyszna,  aromatyczna herbatka.

Miłośniczki rękodzieła zapraszamy na warsztaty biżuteryjne, podczas których będziemy tworzyć własną biżuterię techniką FUSING. Każda uczestniczka zaprojektuje i wykona niepowtarzalną formę jubilerską. Zrób sobie małą przyjemnostkę z barwnego szkła!

Zapraszamy również na wiosenne warsztaty tworzenia kwiatowych obrazów. Wspólnie zanurzymy się w świat roślinnych zapachów. Podczas warsztatów będziemy wykorzystywać suszone kwiaty, gałęzie, różnorodne rośliny oraz dodatki. Niepowtarzalną atmosferę wyczarują świeczki i aromatyczna herbatka z kwiatów i ziół.

Zapraszamy 8 marca do Krzywego Komina! Proste Przyjemnostki uczynią ten dzień jeszcze piękniejszym ❤️

Prezent na Dzień Kobiet? Podaruj bliskiej kobiecie Przyjemnostki! Kup VOUCHER na wybrany warsztat ❤️ Przy zapisie wpisz w pole uwagi: voucher.

Aby się zapisać, wejdź w wybrany warsztat.

HARMONOGRAM WARSZTATÓW:

12:00-14:00 OBRAZ Z ROŚLIN

12:00-14:30 ZAPLĄTANE - MAKRAMA ŚCIENNA

15:00-16:30 BIŻUTERIA FUSING

15:00-17:00 LAS W SŁOIKU Specjalna kobieca edycja! 

15:00-17:00 DZIKA KOSMETYKA

Cena:

85-99 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE