PUSTYNIA W SZKLE

21.09.2019, 15.00-17.00

PROMOCJA!!! Z okazji Muzycznej Nocy Nadodrze -10 % na  warsztaty – Pustynia w szkle. Łap okazję! *

*promocje nie łączą się

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Lato i gorące słońce sprzyja wzrostowi roślin uwielbiających takie warunki. Sukulenty i kaktusy wręcz szaleją w pustynnym środowisku.

Warsztaty „Pustynia w szkle” to propozycja dla tych, którzy niekoniecznie mają głowę do codziennego zraszania, czy częstego podlewania roślin. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się jakie rośliny kochają słońce, gdzie można je spotkać, jak je pielęgnować, a także każdy będzie miał okazję zasadzić wybrane gatunki przepięknych sukulentów i kaktusów tworząc własną wersję „pustyni” w szklanym terrarium. Uczestnicy będą mieli do dyspozycji mnóstwo dodatków: piasek, kamyki i innych elementy, by powstała jedyna w swoim rodzaju, przepiękna, roślinna ozdoba.

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

90 zł 81 zł

- 10% z okazji Muzycznej Nocy Nadodrza

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE