QUEEN BOX - ZRÓB SOBIE TOALETKĘ MARZEŃ

08.12.2019, 12:00-16:00

Weź udział w warsztacie i własnoręcznie wykonaj  unikalną, składaną toaletkę dla dam w każdym wieku. Można ich używać w pokoju dziecięcym do zabawy, w sypialni, biurze, plenerze, domu czy miejscu pracy. Do wykonania makijażu i codziennej pielęgnacji twarzy oraz włosów. 

Nie masz miejsca na duży mebel, studiujesz i często zmieniasz miejsce zamieszania lub jesteś bizneswoman i w pracy zawsze musisz mieć idealny makijaż? QueenBox jest dla Ciebie! Jeśli w domu czekają Cię poranne kolejki do toalety, weź swojego QueenBoxa, postaw na stole, biurku czy parapecie i pomaluj się! Zabierzesz go wszędzie, gdzie tylko chcesz, w każdej chwili możesz go zamknąć i schować w dedykowanym dołączonym do zestawu plecaczku. Po złożeniu, produkt zajmuje mało miejsca i można postawić go w każdym wolnym kąciku.

QueenBox to toaletki które są odpowiednie dla wszystkich Kobiet. Jeśli dbasz o swój wizerunek i lubisz się malować wybierz QueenBox, który najbardziej Ci odpowiada. Możesz również skontaktować się ze mną i złożyć specjalne zamówienie. Najmłodsze użytkowniczki natomiast mogą się zabawić z tym produktem ozdabiając go samodzielnie. Najprostsze wersje QueenBoxów można malować po wszystkich tekturowych elementach, oklejać tkaninami, kolorowymi tasiemkami i koronkami. W każdym QueenBoxie na jednej ze ścian mieści się tablica sucho ścieralna wraz z pisakiem do wykonywania notatek i rysunków.

Toaletki zrobione są z tektury falistej, charakteryzują się indywidualnymi dekoracjami takimi jak: tkaniny, tasiemki, kolorowe gumy czy koronki. Szczególną uwagę przykładam do oryginalności każdego wykonanego QueenBoxa, nie duplikuję toaletek, co daje gwarancję oryginalności nabytego produktu.

Każdy QueenBox zawiera:  
  • trzy nietłukące lustra,
  • tablice suchościeralną wraz z pisakiem,
  • osiem pudełeczek połączonych z modułem toaletki,
  • pięć wkładek do kieszonek z folii PET, chroniących przed zabrudzeniami,
  • wkładkę z tektury, dzielącą wysokie pudełeczko na trzy komory,
  • tasiemkę na biżuterię,
  • wieko,
  • plecaczek do przenoszenia oraz przechowywania QueenBox.
 
  • Wymiary po zamknięciu: 58x25x25 cm (22.8 x 9.8 x 9.8 in)
  • Wymiary jednej ścianki: 56×16 cm (22 x 6.3 in)
   

Prowadzący: Barbara Hałas

Nazywam się Barbara Hałas i QueenBox to zaprojektowany przeze mnie produkt, który zrodził się z potrzeby, a przemienił w pasję. Studiując wzornictwo zaprojektowałam przenośną toaletkę, dla osób zamieszkujących małe przestrzenie, jednak z biegiem czasu, zmienił się On wraz ze mną i w odpowiedzi na potrzeby Klientów. Okazało się, że grupa odbiorców diametralnie się rozbudowała, a estetyka produktu mocno się zmieniła dając możliwość personalizacji."

Cena:

125 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE