(RE)DESIGN, odmień swój mebel!

25-26.01.2021, 10:00-15:00

Nie wyrzucaj - zmień swoje myślenie - bądź eko! Żyj w duchu kreatywnego zero waste! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty meblarskiego redesignu. 

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się odnawiać łatwo dostępne przedmioty, które często zalegają w domu i poznają masę sposobów na ich przekształcanie w użyteczne i stylowe sprzęty. Dowiedzą się również, jak odświeżyć stare meble i tworzyć w duchu "coś z niczego"!

Zaczniemy od podstaw i wspólnie odnowimy stare meble.

Twórzcie z nami! I pamiętajcie: nigdy więcej utartych schematów!

Materiały zapewnia Organizatora (farby, szablony, woski, narzędzia).

Przynieś na zajęcia swój małogabarytowy mebel lub sprzęt do metamorfozy: np. mała szafka, stolik, półeczka, wieszak... lub inny.  

Zapis obowiązuje na pełen dwudniowy warsztat:

  • 25 stycznia, godz.10:00-15:00
  • 26 stycznia, godz. 10:00-15:00

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

................................................................................................................................................................................................................................

Program realizowany jest w ramach projektu "Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin 

Prowadzący: Anna Gogół

Jako mała dziewczynka uwielbiałam zabawy z igłą krawiecką, dzięki której wyczarowywałam fantastyczne stroje dla moich lalek. Zawsze miały się w co ubrać i spać wygodnie jak małe księżniczki. Szycie pozostało ze mną do dziś. Oprócz tego jest jeszcze pasja do przerabiania i wykorzystywania „różności”, niekoniecznie z ich fabrycznym przeznaczeniem. Od wielu lat impulsem do działania stało się również malowanie mebli. Uwielbiam wszystko, co twórcze, ubarwione i DIY. Zapraszam do mojego świata!

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

5

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE