(RE)DESIGN, ODMIEŃ SWÓJ MEBEL!

28-29.10.2020, 9.00-14.00 I 9.00-15.00

Nie wyrzucaj – zmień swoje myślenie. Bądź eko. Bądź w duchu kreatywnego zero waste! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty meblarskiego redesignu. 

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się odnawiać łatwo dostępne przedmioty, które często zalegają w domu i poznają masę sposobów na ich przekształcanie w użyteczne i stylowe sprzęty. Dowiedzą się również, jak odświeżyć stare meble i tworzyć w duchu „coś z niczego”!

Zaczniemy od podstaw i wspólnie odnowimy stare meble.

Twórzcie z nami! I pamiętajcie: nigdy więcej utartych schematów!

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu „Trampolina do kultury” pozostają w posiadania CRZ Krzywy Komin i zostaną zaprezentowane podczas wystawy finałowej.

Warsztat podzielony jest na dwa spotkania:
28.10 , godz. 9.00-14.00
29.10 , godz. 9.00-15.00

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego  i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wrocław.

Prowadzący: Anna Gogół

Jako mała dziewczynka uwielbiałam zabawy z igłą krawiecką, dzięki której wyczarowywałam fantastyczne stroje dla moich lalek. Zawsze miały się w co ubrać i spać wygodnie jak małe księżniczki. Szycie pozostało ze mną do dziś. Oprócz tego jest jeszcze pasja do przerabiania i wykorzystywania „różności”, niekoniecznie z ich fabrycznym przeznaczeniem. Od wielu lat impulsem do działania stało się również malowanie mebli. Uwielbiam wszystko, co twórcze, ubarwione i DIY. Zapraszam do mojego świata!

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

5

ZAPISY ZAMKNIĘTE