REDESIGN, WYSYP POMYSŁÓW

18-20.11.2019, 09:00-14:00 | 09:00-15:00

Nie wyrzucaj - przeprojektuj swoje myślenie w duchu kreatywnego zero waste! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty meblarskiego redesignu z Anną Zakielarz. Przygotujcie się na prawdziwy wysyp najbardziej nieszablonowych pomysłów na odnowienie wnętrza i przerobienie starych szpargałów w oryginalne akcesoria!

Podczas dwudniowych warsztatów uczestnicy nauczą się odnawiać łatwo dostępne przedmioty, które często zalegają w domu i poznają masę sposobów na ich przekształcanie w użyteczne i stylowe sprzęty. Dowiedzą się również, jak odświeżyć stare meble i tworzyć w duchu "coś z niczego"!

Nauczymy się na przykład jak zrobić designerski wieszak z kija hokejowego wyszperanego na strychu, modne lustro ze starej tacy na owoce, jak za grosze uszyć oryginalną poduszkę czy odnowić starą komodę. Anna Zakielarz w praktyce pokaże, że wszystko co mamy pod ręką, można zamienić w nietuzinkową ozdobę naszych domów.

Warsztat obejmuje dwa spotkania. Pierwsze zaczniemy od podstaw i wspólnie odnowimy starą komodę na dwa sposoby. Aby Was zainspirować, prowadząca Ania Zakielarz, podzieli się z Wami oryginalnymi pomysłami i przyniesie przedmioty ostatnio przez nią wykonane.

Zapis obowiązuje na pełen dwudniowy warsztat:

18.11. godz. 9-14 (poniedziałek)

19.11. godz. 9-14 (wtorek)

20.11. godz. 9-15 (środa)

Twórzcie z nami! I pamiętajcie: nigdy więcej utartych schematów!

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania CRZ Krzywy Komin i zostaną zaprezentowane podczas wystawy finałowej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Anna Zakielarz

Z zawodu finansistka. Z pasji artystka, zwolenniczka tworzenia rzeczy od podstaw. Miłośniczka majsterkowania i twórczych metamorfoz wnętrz.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE