REKLAMOWY ZAWRÓT GŁOWY

06.11.2018, 10:00 - 13:00

Termin: 6 listopada (wtorek)
Godzina: 10:00-13:00
Grupa tematyczna: EDUKACJA/REKLAMA
Ilość miejsc: 15
Miejsce: CRZ Krzywy Komin,  ul. Dubois 33-35A
Organizator: Fundacja Open Mind

Serdecznie zapraszamy dzieci na zajęcia poświecone różnym formom współczesnej reklamy oraz skutecznej, innowacyjnej promocji. Zastanowimy się nad nietypowymi strategiami reklamowymi, które budują dobry wizerunek przedsięwzięcia, zwiekszaja jego zasięg i łączą w sobie estetyczne wartości. Przystapimy do kreatywnej burzy muzgów i wymyślimy materiały, które mogłyby nam posłużyć do promowania projektu INNOVATION. KIDS DESIGN SPACE.


Zapewniamy bezpłatnie TŁUMACZA JĘZYKA MIGOWEGO w przypadku zgłoszenia osób niesłyszących i niedosłyszących. Daj nam proszę znać w polu- UWAGI w formularzu zgłoszeniowym

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł (zasady zwrotu określa akceptowany w procesie rekrutacji regulamin udziału w warsztatach bezpłatnych).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – Innovation” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logotypy-2018 maly

Prowadzący: Wioleta Król

Dyrektor zarządzający CRZ Krzywy Komin. Z wykształcenia nauczyciel plastyki. Prezes zarządu Fundacji Open Mind. Posiada 20-letnie doświadczenie w marketingu oraz zarządzaniu projektami. Pomysłodawca i organizator projektów edukacyjnych m. in.: Wrocław Łączy Nas Ciepło, Laboratorium Designu i Sztuki, Kids Design Space - dzieci projektują przestrzeń oraz Międzynarodowy Festiwal Dobrych Projektów "Wroclove Design". Aktywni i Kreatywni Polacy w Europie, Fresh Design - Młoda Europa o designie, jak również z projektów społecznie zaangażowanych m.in.: Design bez barier (akcja edukacyjna czynnie angażująca osoby niesłyszące, niedosłyszące i niewidome), Eko-ofensywa.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE