RENOWACJA - KREATYWNE ODNAWIANIE MEBLI

24-25.10.2020, 17:00-20.00 I 12.00-17.00

Nie wyrzucaj – przeprojektuj swoje myślenie w duchu kreatywnego zero waste! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty renowacji mebli z Viktorem Jackiewiczem.

Warsztaty kierujemy do hobbystów,  laików ale także do każdego kto chciałby teorię przełożyć na praktyczne doświadczenia. Będzie to wyjątkowa okazja do samodzielnego odnowienia swojego mebla pod okiem specjalisty.

Podczas warsztatow, pod skrzydłami Viktora poznacie metody naprawiania, wykańczania, uszlachetniania i odświeżania mebli.

Warsztaty w Pracowni Mebla kierowane są do ludzi kreatywnych i otwartych na nowe wyzwania. Program kursu jest dostosowany do uczestników nie posiadających doświadczenia w renowacji mebli. Szkolenie będzie interesujące dla osób, które lubią projektować, majsterkować i tworzyć.

Warsztat podzielony jest na dwa spotkania:

  • 24 października, godz. 17.00-20.00
  • 25 października, godz. 12.00-17.00

*Zapis obowiązuje na pełen dwudniowy warsztat

Udział w warsztatach jest bezpłatny. 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego  i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz Gminy Wrocław.

Prowadzący: Wiktor Jackiewicz

Absolwent Wydziału Rzeźby Wyższej Szkoły Artystycznej w Mlyniv na Ukrainie i Uniwersytetu Pedagogicznego w Drohobyczu jako nauczyciel historii i prawa. Doświadczony restaurator mebli. Swoje doświadczenie zdobył m.in. jako artysta rzeźbiarz i projektant wystaw muzealnych w Mlyniv, od 2015 r. pracuje w w Pracowni Mebli Artystycznych Akant we Wrocławiu. Jest autorem wielu rzeźb i pomników.

Cena:

DARMOWE

ZAPISY ZAMKNIĘTE